Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezekután hogyan vigyem haza a...

Ezekután hogyan vigyem haza a melltartómat a suliból?

Figyelt kérdés

Nincs rendes öltözője a sulinak ezért a mosdóból alakítottak ki részt erre.

Volt tesink és szokott nálam lenni váltó melltartó és kicsúszhatott a táskámból. Másnap reggel mentem suliba és láttam a 7. osztályosok szekrényére a folyósra kiakasztotta a takarítónő, mert megtalálta és utoljára 7eseknek volt tesije.

Mindenki látta h ott lóg, osztályunkból 3 , meg 7-ből egy lány jöhet szóba akiknek nagyobb melle van. A 7.es csajra fogták rá h övé, de már olyanok is elterjedtek h a magyartanáré vagy a takarítónő vette le és sajátját rakta ki. Otthon nem merem elmondani h elhagytam, a suliból ezekután meg nem merem elvinni mert mindenki rajtam röhögna .



2019. jan. 5. 23:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda osszeszedni a melltartod,amikor nem latja senki. Vagy szolj a takkernak,h takaritasnal tegye egy nem atlatszo szatyorba es adja oda neked a wc-ben v mas nem forgalmas helyen.
2019. jan. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Pár száz forintos? Nekem 6 ezer alatt nincs melltartóm, és nem is vagyok hülyepitsa, csak a méret miatt.
2019. jan. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez egy kis falusi iskola 8 osztály jár ide és osztályonként 9-18 tanuló van, mindenki ismer mindenkit, porta sincs és azért kell a melltartó mert nővérem kedvenc melltartója és elég feltűnően csipkés halványrózsaszín. ezért nem szeretnem h kiderüljön
2019. jan. 6. 09:13
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Megfogod, elrakod, hazaviszed. Wow, lány vagy, és van melled, majdcsak túlteszik magukat rajta.
2019. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ebben semmi durva.

Lány vagy, mindenki tudja, hogy hordasz melltartót

Leveszed, beteszed a táskádba és hazaviszed.

Ha egy fiú mégis odaszólna, max visszaszólsz valamit, "Se baj, úgy is ez volt az utolsó, hogy melltartót láttál", "Szívesen külcsönadom, látom kezdesz zsírosodni", vagy akár ignorálhatod is.

17/L

2019. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
Azt a melltartót már felejtsd el; 99% hogy már egy páran beletörölték a farkukat.
2019. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

"Ez egy kis falusi iskola 8 osztály jár ide és osztályonként 9-18 tanuló van, mindenki ismer mindenkit, porta sincs és azért kell a melltartó mert nővérem kedvenc melltartója és elég feltűnően csipkés halványrózsaszín. ezért nem szeretnem h kiderüljön"

Te pedig a nővéred egyetlen húga vagy és biztos vagyok benne hogy többet ér neki az ha nem cikiznek téged az iskolában mint az, hogy hazavigyél egy melltartót amivel ki tudja az elmúlt napokban miket csináltak mások szórakozásból. És aztán mindenki azon nevet majd hogy az akár fiú öltözőt is megjárt, ki tudja hova és milyen koszba dobált melltartód van-e rajtad éppen.

Tagadd le hogy a tied és ne vidd haza a melltartódat, túl kicsi egy falusi iskola, hamar híre megy majd. Ne akarj nevetség tárgya lenni.

2019. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

Bemész reggel korán és leszeded, ennyi.


Semmi ciki nincs ezen, a méreten meg főleg. De idióták mindig vannak, viszont nem érdemes rajtuk rágódni, mert fööslegesen idegeled magad.

2019. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

"azért kell a melltartó mert nővérem kedvenc melltartója "

odamész, és egy hangos felkiáltással: "nahát, ez a tesómé, hogy kierült ide?" leszeded, elteszed és ennyi.

2019. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
88%
Óra alatt,, menj ki,, wcre
2019. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!