Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezekután hogyan vigyem haza a...

Ezekután hogyan vigyem haza a melltartómat a suliból?

Figyelt kérdés

Nincs rendes öltözője a sulinak ezért a mosdóból alakítottak ki részt erre.

Volt tesink és szokott nálam lenni váltó melltartó és kicsúszhatott a táskámból. Másnap reggel mentem suliba és láttam a 7. osztályosok szekrényére a folyósra kiakasztotta a takarítónő, mert megtalálta és utoljára 7eseknek volt tesije.

Mindenki látta h ott lóg, osztályunkból 3 , meg 7-ből egy lány jöhet szóba akiknek nagyobb melle van. A 7.es csajra fogták rá h övé, de már olyanok is elterjedtek h a magyartanáré vagy a takarítónő vette le és sajátját rakta ki. Otthon nem merem elmondani h elhagytam, a suliból ezekután meg nem merem elvinni mert mindenki rajtam röhögna .



2019. jan. 5. 23:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan, ne mondjátok már, hogy emiatt halálra cikiznék, meg hogy ennyit nem ér az egész?!


Annyira nem voltam azért régen 13-14 éves, de bennem tutira fel sem merült volna az, hogy otthagyjam. Mi a ciki abban, hogy lány vagy és hordasz melltartót?

Nevetséges, hogy páran ennyire felfújnak egy ilyen kis hülyeséget.

2019. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!