Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire sérült a lelke egy...

Mennyire sérült a lelke egy lánynak, aki képes együtt lenni a tanárával?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, hogy a lány szerelmes volt a tanárába, ez elég sok mindenkivel megesik.

Én, ciki vagy sem, de 2 tanáromba is szerelmes voltam, mindkettő eset gimiben történt. Az egyik tanár persze nagyon szimpatikus volt, de leginkább a külseje fogott meg, annyira jóképű volt. Én voltam 15 éves akkor, ő meg 30.

A másik már kicsit vészesebb, akkor a tanár szinte az apám lehetett volna, neki is voltak gyerekei, ráadásul nem sokkal fiatalabbak nálam. Abba a tanárba viszont a személyisége miatt szerettem bele, mert a külseje nem volt egy nagy szám, nem az a tipikus hú de jó pasi volt.

Persze egyik tanárhoz sem közeledtem, eszembe sem jutott volna. Ha az idősebbik tanár (aki 39 éves volt), adott volna neki esélyt, akkor sem jöttem volna össze vele, mert az már hatalmas korkülönbség.

Valószínűleg a 30 évessel sem jöttem volna össze, de mondjuk annak nagyobb lett volna az esélye... Csakhát ő a tanárom volt, volt barátnője és 15 év volt köztünk.


Ha kialakulnak a gimiben tanár-diák kapcsolatok, azon már meg sem lepődöm, de általánosban? Akkor még tényleg gyerekek, akik odajárnak. Azt, hogy egy 34 éves férfinek megtetszik egy 16-18 éves lány, azt még el tudom képzelni, de hogy egy 13 éves, általános iskolás?

2019. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Örömlány
2019. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jó vele a szex...

Komoly kepcsolat kell neki és valószínű 100% ő vette el neki, tapasztalat ennyi...a fiatal fiúk komolytalanok.

Sokaknak az első megmarad...

2019. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!