Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a reakciótok, ha a...

Mi lenne a reakciótok, ha a lányotok egy tanárával lenne együtt?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány...

Tavasszal érettségizem, de utána is Budapesten maradok az egyetem miatt.

Ez az egész közöttünk több, mint 1 éve tart, titokban.

Az is baj lehet szerintem, hogy a mi családunk gazdag. Nem felvágásból, provokációból írom, tényleg így van. Mindenki és általában társat is az ismeretségi köreinkből választanak. Szóval nem szeretném, ha emiatt konfliktus lenne a szüleim és köztem.

Mert a barátomnak is tehetős a családja, az apukája rá is szerette volna/szeretné hagyni a céget, csak megromlott közöttünk a kapcsolat, mert irányítani szerették volna Őt, nem fogadták el, hogy Neki mások a céljai.


2014. dec. 4. 10:40
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja, igen. A kérdésem pedig azért merült fel, mert nem szeretném, ha a szüleim ezt mástól tudják meg. És most sajnos fennáll ez a veszély.
2014. dec. 4. 10:41
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
Hát, én semmiképp sem mondanám el, csak érettségi után. Egyébként mennyire nagy rá az esély, hogy megtudják mástól? Ki tudja még ezt rajtatok kívül?
2014. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Csak én nem értem az egészet?

Olyan összefüggéstelen, értelmetlen.


Kérdező, lehet, hogy te érted amit leírtál, de mi nem látjuk át a történetet, írd le érthetőbben.

2014. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%

Hát mi lenne? Megmondanám neki, hogy előbb a diplomáját akarom látni, csak utána az unokát.

Nekem volt egy osztálytársnőm, aki az ofő.vel összejött 11.ben, ballagás után egy évvel összeházasodtak, rá egy évvel már jött is az első gyerek.

Na mindegy, igazából ha szeretik egymást én tényleg csak annyit kérnék, hogy előbb fejezze be a tanulmányait, hogy adott esetben ne legyen teljesen kiszolgáltatott.

2014. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%

Vagyis magyarul, akkor van esély rá, hogy a családod elfogadja őt, ha kibékül az apjával, és cégtulajdonos lesz majd? Csak sajnálni lehet benneteket, ha a te családodnak csak az számít, milyen értéket hagynak a párodra.

Vagy mire vagy kíváncsi? Gondolom az etikai részével tisztában vagy, de igazából csak ez nem lenne akadály szerintem. Az ilyen mértékű pénzorientáltságot én jobban annak látom. Mennyi idős a párod?

2014. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

"nem szeretném, ha a szüleim ezt mástól tudják meg"


...hát mond azt, hogy éjjel is téged korrepetál.

:)

2014. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Kései Sirató ***** válasza:
37%

Attól, hogy tanár, másodállásban lehet vállalkozó és cégtulajdonos is. Ha nem érdekli a cég, az más.

Egyébként a tanárodnak veszélyben van az állása, ha kiderül, hzogy együtt vagytok azonnal kirúgják.

2014. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%

Hány év van köztetek?


(Amúgy kirúghatják, de úgysem fogják.)

2014. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, a világon semmi, anno a saját középiskolai közegemben 3 tanár-diák szerelmi kapcsolatról tudtam, mindhárom házassággal végződött a következő években... (két ffi tanár és diáklány, és egy tanárnő és diák)

Inkább pont az "ámerikás" megközelítéstől forog a gyomrom, ahol ebben börtönnel büntetendő súlyos bűnt látnak, és képesek címlapos hírként tálalni a "szörny" tanárnőt aki "kikezdett a szerencsétlen 17 éves diákjával"...

2014. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%

Az amerikas szoveg, kedves utolso azert van, es borton belole, mert a tanarjelolteknek van egy esku mikor vegeznek, hogy nevelni, vedeni, stb. fogjak a gyerekeket/tanulokat, nem k@rogatni.

Sok tanulo kulonben is kiskoru mikor a kapcsolat elkezdodik.

2014. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!