Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » (Majdnem) egész napos tanulást...

(Majdnem) egész napos tanulást hogy lehet átvészelni heteken keresztül?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy ne hülyüljön bele az ember. Nyilván megterhelő, de hogyan lehet egy picit könnyebbé tenni? Állítólag az emberi agy sokat kibír.

Ti hogy csináltátok?

Az egész napot úgy értem, hogy reggel 8-9-től este 11-ig vagy éjfélig, persze kisebb-nagyobb szünetekkel.


2019. jan. 14. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hetekről nincs tapasztalatom, 3-4 napot tanultam hasonlóan a vizsgaidőszakban reggel 10-től este 10-ig, maximum az étkezések idejére tartottam szünetet.

Nekem megérte, mert meglettek a vizsgáim elsőre jó jegyekkel, de már ennyi is megviselt, hetekig nem hiszem, hogy bírnám.


Milyen vizsgára készülsz?

2019. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Már hagytam volna a fenébe az egyetemet ha ennyit kéne tanulnom... szerencsére jobb agyam van és még vizsgaidőszakban is nagy átlagban napi 3 óra elég
2019. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom valami büfészakra járhatsz, második.


Nekem is jó agyam van, ha kétszer elolvasom az anyagot, akkor általában már átmegyek a vizsgán, 3-4 elolvasással meg már jó jegyet kapok.

De baxxhatom az jó agyamat, ha egyetlen vizsgámra egyetlen egyszer elolvasni az anyagot, 10-12 óra, vagy még több (és nem, nem olvasok lassan, sőt). Napi 3 óra tanulással 8 napig tartana az is, hogy kétszer átolvassak valamit, 1,5 hónap alatt nem igen tudnék így minden vizsgát kihozni :DD

2019. jan. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!