Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kapnek, ha utolso nap...

Mit kapnek, ha utolso nap leanyaznam a tanart?

Figyelt kérdés

At fogok menni egy masik suliba. Tegyuk fel, mar megvan minden papir, megirtam a kulonbozetit, es az is jo lett, azt mondjak atvesznek.

Utolso nap biztos vagyok benne, hogy az egyik tanaromnak lesz egy ket szava ahhoz, hogy elmegyek. Igazabol en nem akarok vele veszekedni mar a vegen. Azon gondolkodtam, ha csak siman megmondom neki, hogy ,,tessek elmenni francba'' ,,tessek megbszdni" vagy hasonlot, mit tud tenni? Szaktanarit? Szerintem nem befolyasolja a dolgokat. Osztalyfonokit osztalyfonokom tuti nem ir. Igazgato biztos hogy nem ezzel fog torodni utolso nap. Ha kikuld, igazolatlant ad, leigazolom szuloivel.

Tud barmi mast tenni?


2019. jan. 26. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkodtam egy időben amikor hasonló helyzetben voltam mint te aztán rájöttem hogy nem alacsonyodok le a szintjére és nem tettem semmit. Lehet hogy egyszerübb lenne felemelkedned az egészen...
2019. jan. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Tenni nem tud semmit se.

Viszont a viselkedésed Téged minősít majd. Remélem az édesanyáddal és a kishugoddal is ugyanúgy beszélnek majd mint Te a tanáraiddal!


Ez már a sokadik elméleti kérdésed a tanárok bántásáról. Javaslom kezeltsed az indulataidat egy pszichiáterrel. A mentalitásoddal nem sok jövőt jósolok neked a másik sulidban es persze a leendő munkahelyileiden (ott ugyanezeket a kérdéseket fogod kiírni a főnökeidre). Sebaj majd lesz belőled egy kekeckedő közmunkás.

2019. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha nagyon kotsog lehet feljelent ragalmazasert. Bar ahhoz mar nagyon hulye tanarnak kell hogy legyen mert ez sok gondot szulne de van ra esely hogy megteszi.
2019. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Masodik, nem tudom mirol beszelesz, most irtam ki eloszor ilyen kerdest. De te biztosan jobban tudod nalam, mi leszek. Vagy talan sajat tapasztalat?

2019. jan. 26. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mesélek egy történetet.

Volt egy tanárunk. Nem szerettük, mert nem volt egy talpraesett darab. Elment. Utolsó napján iszonyat bunkó mód üdvrivalgásban törtünk ki, mikor mondta hogy jövőre már nem tanít minket. Alig látszott rajta, de párunknak feltűnt, hogy majdnem sírt. Szarul éreztük magunkat miatta, a mai napig ha szóba kerül az eset pedig már rég felnőtt emberek vagyunk.

Visszajött később tanítani, még minket is tanított talán fél évig. Elég ciki volt vele szembesülni.

Tanulság:

- ha elkövetsz egy hibát, nem biztos hogy ki tudod javítani és nem bánod meg később, mikor már változol az akkori önmagadhoz képest

- elküldhetsz valakit a fenébe, de kicsi a világ és soha nem tudhatod előre, nem jön e szembe még egyszer veled az illető, esetleg olyan helyzetbe kerülve, hogy hatalma legyen feletted. Vagy valakijének. Teszem azt, felmond. Átmegy másik munkahelyre, mondjuk épp abba a suliba. És megint egymással szemben lesztek. Megéri?


Különben is, ennek semmi értelme. Hagyd a bánatba. Attól nem leszel se több se jobb, hogy beszólsz valakinek. Attól viszont igen, ha megtanulsz a saját ellenérzéseiden, indulataidon uralkodni, felülemelkedni.

2019. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem eri meg, hidd el. Amikor kozepiskolas voltam, volt egy nagyon megkeseredett tanarunk, gyulolt mindenkit es meg csak azt sem lehetett mondani, hogy egy bizonyos “csoportot”, mivel a legcsendesebb, legjobb tanuloktol kezdve a nepszeru arcokig mindenkivel undorito hangnemben beszelt. Volt, aki leallt vitatkozni, de az evek soran rajottem, hogy egy jo modszer van: mosolyogtam, bologattam, “persze tanarno, igy van, ahogy mondja” teljesen jokedvuen alltam hozza. Igy nem is mondhatta senki, hogy tiszteletlen voltam, de ez idegesitette a legjobban, latni lehetett rajta, ahogy megeszi a mereg.

Neked is ezt tanacsolom, emelkedj felul a dolgon. Csak mosolyogj ra es orulj, hogy valoszinuleg nem latod tobbet.

2019. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!