Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csajok ti szoktatok egymással...

Csajok ti szoktatok egymással versenyezni, rivalizálni tesi órán?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is szoktatok,de volt már ilyen?

Ha igen akkor konkrétan miben, és hogy jöttetek ki belőle?



2019. jan. 27. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk sajnos a lányok 90%-a inaktív tesin. Én viszont imádom az órát és rossz, hogy alig van alkalom amikor valaki hajlandó odatenni magát futásnál vagy labdajátékoknál. Az elmúlt 3,5 évben én minden egyes tesin normálisan dolgoztam és próbáltam hozni a maximumot, bár hozzá kel tenni általánosban tesitagozatos voltam+ az egyik szakom tesi lesz. Egyszer amikor a másik osztály akikkel együtt vagyunk valahova ment és tőlünk kb 6-an tesiztünk akkor a többi 5 nyújtás és erősítés címszó alatt félreült a sarokba. Én pedig beálltam a fiukhoz kézilabdázni. Eszméletlen jó volt. Mindenki futott, lelkes volt, senki nem kényeskedett, hogy erősen faultolok vagy durván játszom. Nálunk az a jellemző, hogy inkább a fiúk sportosabbak, velünk nagyon jól lehet edzeni, játszani, versenyezni. A lányokkal már nehezebb, néha úgy kell könyörögni, hogy fogja már meg azt a labdát aztán fusson. Persze mindenki másban jó és mást szeret, ezt megértem. Bár ettől függetlenül lehetnének esetenként kicsit aktívabbak.

18/L

2019. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
80%
Hát jah. Bennem túlteng a versenyszellem, és mindig versenyzek valakivel, mert találok magamnak méltó ellenfeleket. :) Persze nem tétre, meg semmi, de legalább elütjük az időt, és tényleg tesizünk. Bár azért nálunk is elég sok lány csak a szivacsokon pihenget, meg pasizik 😂😂
2019. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Vackoor válasza:
100%
Mindig. A baráti körünkön belül kimondatlanul is versenyzünk. Nálunk is vannak akik nem túl aktívak, de ezt a versengést a kézicsapaton belül tesiórán csináljuk. A tanár általában full idiótának néz minket és csak röhög rajtunk. (25 éves férfi úgyhogy ez sok mindent megmagyaráz a reakcióján) 😂😂
2019. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk voltak a hülye p.csák, akiknek élet-halaaal kérdése volt, hogy a tesiórán az ő csapatuk nyerje a röplabdameccset, ilyen szinten volt versengés.
2020. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!