Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon sajnálom a kémia...

Nagyon sajnálom a kémia tanáromat, mit tegyek? Ez hülyeség?

Figyelt kérdés

Járok külön kémia Tanárhoz, aki felkeszít az érettségire. Amikor először találkoztunk, 2000 Ft-ban állapodtunk meg/óra, és mindig egy kis beülős helyen találkozunk. Sokszor felajánlom, hogy meghívom valamire, mert ígyis elég kevés pénzt kér el, és nagyon rossz érzés,hogy még abból is lemegy a fogyasztás... Pláne, hogy rengetegszer tovább tartja az órát, mert szeretné, hogy mindent megértsek tökéletesen. Volt, hogy 3/4 órával tovább tartotta, és mondtam, hogy akkor többet is fizetek, de nem fogadta el. Nem szeret az anyagiakról tárgyalni, nekem meg iszonyú bűntudatom van. Rengeteget dolgozik velem, és vajmi kevés pénzért.

Amiért még sajnálom, az az, hogy úgy érzem nem becsülik eléggé az iskolájában a munkáját, pedig nagyon jó tanár. Teljesen elszomorít ez.

Sokkal többet érdemelne.

Mit tehetek azon kívül, hogy sikeres érettségi vizsgát teszek?

Egyébként lehet hülyeség, hogy ezen izélek, de tényleg iszonyatosan jól tanít, csak olyan mintha ezt nem is tudná. Én pedig szeretném, ha tisztában lenne vele, és ha mások nem is, de ő becsülné önmagát, és amit csinál, mert az jó.

Egyébként nagyon creepy, hogy tanítványként ennyire fontos nekem az ún. jóléte? :( Kicsit furának érzem magam. Mások szerint baromira nem kéne ezzel foglalkoznom.



2019. jan. 28. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod ezt neki, az mindennél többet ér.
2019. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

2000Ft/h rengeteg pénz ha ennyit keresnék akkor nem lennének olyan gondolataim, hogy romokban a szüleim háza és külföldre kell mennem, hogy legyen pénzem megcsinálni.


Mond el neki, hogy mennyire tiszteled azért, mert aki és ennyit foglalkozik veled.


Szerintem ez a legjobb amit tehetsz.



Mellesleg én álmodni se mertem arról, hogy a szegény szüleim majd pénzt tesznek alám...


De nem baj, mert megtanított kezelni a pénzt.

2019. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol vannak helyileg ilyen lelkiismeretes kémiatanárok? Imádnám ha én futnék beléjük még így érettségi előtt.

Én is csatlakozom az első válaszolóhoz, elmondanám neki, amit itt leírtál.

És nem fura, hogy foglalkozol vele. Az lenne a fura, ha nem érdekelne, hogy mi van a tanároddal. Hülyék, akik erre azt mondják, hogy nem kéne, hogy érdekeljen. Egy ilyen embert, mint ő, meg kell becsülni.

2019. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanárnak készülvén és egyben kortársadként nagyon jó látni, hogy léteznek még ilyen hozzáállású diákok, akik nem ellenségként tekintenek a tanárokra:)

Szerintem mondd el neki ezt, amit itt leírtál vagy esetleg érettségi után meglephetnéd valami kis kedves búcsúajándékkal (nem az anyagi érték a fontos). Örülni fog neki :)

2019. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. jan. 28. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!