Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit írjak arról, akit mondhatn...

Mit írjak arról, akit mondhatni nem is ismerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeptember óta új suliba járok, így még nem annyira ismerem az osztálytársaimat.

Na most: Múltkor mindenkinek kellett húzni egy nevet egy kalapból (ami egyébként téli sapka volt), és akit kihúztunk, annak venni kell egy kis Mikulás csomagot Mikulás alkalmából, és kel írni róla pár szót (vagy egy verset, vagy egy jellemzést, szóval bármit).

Én egy olyan osztálytársamat húztam ki, akiről mondhatni szinte semmit nem tudok a nevén kívül!

De az egésznek az érdekes része csak most jön:


Ezt úgy kel megoldani, hogy az, akiről beszélni fogok, magától jöljön rá, hogy róla van szó. Tehát az, hogy tőle kérdezősködjek, szóba sem jöhet.


Ilyenkor mit csináljak?

Ti hogy oldanátok ezt meg?


Üdvözlettel:

Donatyáca Spanja



2018. nov. 29. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor csak külsöleg tudod leírni.


Pl Barna hajú, habár az nincs neki sok. àllva pisil. Bizonyára nem fázik mert most is vékony kabátban jár.

Kedvenc ruha darabja lehet egy kék ing. Mivel nem nagyon ismerem csak hallottam, hogy sokszor megy bulizni...


Vagy is kb írd körbe...

2018. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akiről szó van, az ülve pisil (legalább is remélem, hogy ez így van)
2018. nov. 29. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Írj a külsejéről. haja, szeme, ruhája, táskája... milyen sminket szeret, nyomkodja-e állandóan a telefonját, milyen tanuló, tesin mennyire aktív...

azért ezekből össze lehet hozni egy vicces 4sorost ;)

2018. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, melyik városban jársz iskolába?
2018. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miskolc
2018. dec. 1. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Haja barna, zöld a szeme

Első padban van a helye

Mónikával sokat beszélget...

Remélem magadra ismertél végre.


Valami ilyesmi jellegű. Ilyet akkor is tudsz írni, ha konkrétan nem is köszöntél a lánynak. Kb ennyi elég is szokott lenni.

2018. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen húzós játékoknak pedig am pont az lenne a lényege, hogy megismerjék egymást az emberek. De ez már off és elég lesz az amit előző kommentemben írtam.
2018. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!