Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valakit nagyon nem kedvelek...

Ha valakit nagyon nem kedvelek, hogyan tudom ráerőszakolni magam, hogy megkedveljem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit nagyon nem bírok. Ennek több oka is van. Tavaly volt egy kiszemeltem, akkor mindig vele lógott, ő volt a legjobb barátja, és mikor kettesben voltunk végre, akkor mindig elrontotta a pillanatot, beleszólt (tök oda nem illőt) a témába, és idén már egy másik srác tetszik, és detto ugyanezt teszi most is. Ezeken kívül: Nem szokása megköszönni a másolásra adott házit, nagyon sokat beszél, annyira, hogy szét megy tőle az ember feje, mindig úgy csinál, mintha menő srác lenne, de igazából sose süt el egy jó poént se, csak hangosan kommentálja, hogy "az igen" naponta 5*, ha a kiszemeltemmel beszélgetek, akkor van, hogy végighallgatja, nem szól bele, ilyenkor az arcomat nézi, nagyon intenzíven bámulva, közben idiótán mosolyog, majd miután vége kommentálja a beszélgetést/elkezd nevetni, és azt hiszi nem hallom. Ha haverral van, akkor néha kérdez tőlem ezt-azt, bár nem jellemző. Egyszer viszont voltunk kettesben pár órát és kb rám se bagózott, ő a nagyon nyitott, mindenkivel beszélgetős csávó.

Az a helyzet, hogy én egy csapat fiúval szoktam sétálgatni, és nyelvórán is fiúkkal vagyok. Ezt a srácot mindenki kedveli, és a srác, aki tetszik nekem, ennek a fiúnak a legjobb barátja. Frusztrál, hogy mindenki szerint kedves, vicces, és én pedig nem gondolom ezt.

Nagyon szókimondó vagyok, de ezt titkolom kb 1 éve, és félek, hogy egyszer kirobban ez belőlem.

Van rá valami mód, hogy megkedveljem?

16/l



2019. jan. 29. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

A napi kamaszdrámát olvashatták!

Köszönjük a figyelmet!

Jó éjszakát kívánok!

2019. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

#1 válaszoló, nem tudom te mennyi idős vagy, de ha nem érdekel a fentiekben leírt téma akkor nem kell feleslegesen válaszolni rá. Ennek a lánynak most ez az aktuális problémája, de neked biztos tökéletes életed van akinek semmi gondja...



Kérdező! Szerintem nem kell, hogy ráerőltesd magadra azt, hogy kedveld. Nem szerethetünk mindenkit. És ne tartsd magadban a vélemémyed mond ki bátran amit gondolsz, de csak akkor ha jól átgondoltad és a mondandód megállja a helyét.

2019. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából nem szeretném reklámozni az ellenszenvemet, de szerintem nem is fogom majd letagadni, ha így külön rákérdeznek.

2019. jan. 30. 18:31
 4/8 anonim válasza:
100%
Jól teszed.😁
2019. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez a mondat sok mindenre rávilágít: "Egyszer viszont voltunk kettesben pár órát és kb rám se bagózott, ő a nagyon nyitott, mindenkivel beszélgetős csávó."


Azt hiszem, valójában önbizalom hiányos a srác, és a "jófejkedés" csak egy álca, amivel ezt leplezni próbálja.


Azt gondolom, ösztönösen jók a megérzéseid, hogy nem kedveled a nem őszinte lényét.

2019. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, erre nem is gondoltam 😅 Mindenesetre köszi, lehet tényleg ez van a dolgok hátterében.
2019. jan. 31. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt gimiben egy srác az osztályomban aki dettó ugyan ilyen volt, ha nem tudnám hogy csak meglett a matek 2-ese, azt hinném hozzátok bukott! 😂 Csak épp akiről én beszélek az a csajt szedte össze aki nekem bejött..


Az ilyenek tudják amikor valakinek nem fekszik a nagy képük, azért nem zavartatta magát veled amikor kettesben voltatok, tudja hogy tőled nem kapna istenítést. Valószínűleg féltékeny a haverjára, fél hogy ha összejöttök, neki kevesebb figyelem jut majd, és vigyorog meg röhög a képedbe mintha nem zavarná.


Röviden: nem kell kedvelned, igaz ha a fejéhez vágod mit gondolsz, lehet a fiú aki tetszik nem lesz boldog. De te tudod mennyire lenne probléma ha vele jól mennek a dolgok és a legjobb haverja ilyen.

2019. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a kiszemelt sráccal romlanak a dolgaink 😢

Eddig se szeretett engem annyira, mint én őt, de most úgy érzem, talán a barátságunk nak is annyi, vagy legalábbis szünetel/kisebb lángon ég, mint szokott.

Én próbálom kerülni a kínos helyzetek miatt, de közben meg szomorú vagyok, hogy hiányzik.

Szóval, mint mondtam nem fogok senki fejéhez hozzávágni semmit, és próbálok kedves lenni mindenkivel, az sokkal jobb, ha megjátszom magam, mintha végleg megutálnak egy csomóan egy ilyen semmiség miatt

2019. febr. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!