Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy kisebb egyetemen köszönni...

Egy kisebb egyetemen köszönni kéne fűnek-fának aki szembe jön, akkor is, ha fogalmam sincs ki az?

Figyelt kérdés

Meg egyetemen kívül, ha valakiről nem tudom kicsoda, de látásból tudom, hogy egy egyetemre járunk.

Nagyobb egyetemeken nem köszön mindenki mindenkinek, de kisebb egyetemen ez mennyire fontos?


2019. febr. 4. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk szokás köszönni. Nekem már az első napomon köszöntek a felsőbbévesek, mielőtt beléptem a kapun, pedig csak cigizni jöttek ki. Utána is köszöntek olyanok is, akikkel sosem beszéltem. Jellemzően az elsősök nem mernek köszönni a kezdeti időszakban, de amikor látják, hogy barátságosak a felsőbbévesek, ők is elkezdenek köszönni mindenkinek. Egy-két bunkót leszámítva, aki érthetetlen okokból minden idegennel lekezelően bánik és húzza a száját, ha hozzá mersz szólni.
2019. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisebb egyetemre járok én is, de itt nem jellemző. Persze a szaktársakkal, illetve akikkel vannak közös óráitok, velük megvan a köszönőviszony.
2019. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!