Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy szerezzek magamnak párt...

Hogy szerezzek magamnak párt a szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre lesz a szalagavatóm, és eléggé izgulok a párkeresés miatt. Rólam tudni kell, hogy kicsit különleges a helyzetem, ugyanis a fiú ikertestvéremmel járok egy osztályba. Őt nem nagyon szeretik az osztálytársaink, én meg sokakkal el tudok beszélgetni, de nem tartozom a legnépszerűbbek közé. Eddig minden táncfellépésnél, ahol párba kellett állni (pl Ki mit tud?), mindig a testvéremmel kerültem össze "nincs más" alapon, de a szalagavatón már nem szeretnék vele táncolni, tekintve, hogy az mégis egy 'romantikusabb' műfaj, illetve nem szeretnék olyan emlékkekkel távozni a gimiből, hogy még a keringőt is a tesómmal táncoltam.


Nemrég felkértem egy osztálytársamat, de ő azt mondta, hogy majd még meglátja, meg próbált meggyőzni, hogy jó lesz nekem a tesóm, de nagyon látszott, hogy csak le akar rázni. Rajta kívűl is vannak jelöltjeim, mondok róluk pár dolgot:


A: osztálytárs, matekon mellette ülök, és elég jól el tudunk hülyülni, viszont tavaly egy hasonló kérdésben visszautasított, és utana hónapokig nem szólt hozzám.

B: szintén osztálytárs, haveri viszonyban vagyunk, viszont van barátnője (igaz, ő külsős, nem tudom, a sulinkban mennyire lenne engedélyezett hogy vele táncoljom a fiú)

C: évfolyamtárs, egy faktra járunk, annyira nem ismerjük egymást, de elég jóba vagyunk. Nála az a rizikófaktor, hogy egy lány osztálytársával nagyon jóba van, szinte testvéri szinten, és megvan rá az esély, hogy inkább ezzel a lánnyal akarjon keringőzni.

D: alsóbb éves fiú, vele is haveri viszonyba vagyok, bár mostanában elég keveset beszéltünk. Nem konfliktus miatt, egyszerűen nem nagyon találkoztunk.


Lányként hogy tudnám megkérni őket? Mikor érdemes elkezdeni a szervezkedést, hogy ne tűnjek túl rámenősnek/kétségbeesettnek? (Szeptemberben kezdődnek a próbák). Úgy értve, hogy ne riasszam el őket, és ne is legyen az, hogy már mindenkit felkértek. Szerintetek melyik fiúnál lenne a legtöbb esélyem arra, hogy igent mondjon?


18/L



2019. febr. 12. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A batyam szalagavatojan en tancoltan vele (igaz o muszaki szakkozepbe jart es csak fiuk voltak kb) es nem volt benne semmi ciki, igy volt kenyelmes probakra jarni, plusz elloghattam a penteki tesi orakat a sajat sulimbol :D


A sajat szalagavatomon ugy volt, hogy szinten a batyammal tancolok, de vegul a baratommal tancoltam (elotte osszevesztunk nagyon par honapra).


Amugy engem kertek fel fiuk, amikor tudtak, hogy rosszban vagyunk a baratommal, siman odajottek, hogy van-e mar parom, tancolnek e veluk szalagavaton. Semmi korulmenyeskedes, csak kerdezd meg beszelgetes kozben pl “amugy nekem meg nincs parom a szalagavatora, ha neked sincs van kedved egyutt tancolni?” Ha nemet mondd, semmi gaz sincs, mondod hogy oke, majd megkerdezel mast :) de amugy ezek nagyon keplekenyek meg! Volt nalunk olyan, aki egy evvel elore megbeszelte osztalytarssal, aztan osszejott egy sraccal, es probak elott 2 hettel talalta ki a lany, hogy a baratjaval akar tancolni.. szoval ilyenek is elofordulnak!

De ha torik ha szakad ird ki a sulis csoportba 1 honappal a probak elott, esetleg varosi csoportban facebookon (ha budapesti vagy akkor a pesten hallottamba ha kiirod 10 perc alatt radtapad 100 jelentkezo :))

2019. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
így a felvázolt példák közül talán az utolsóval járnál a legjobban, de szerintem sincs abban semmi gáz, ha az ikertesóddal táncolnál.
2019. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"igaz, ő külsős, nem tudom, a sulinkban mennyire lenne engedélyezett hogy vele táncoljom a fiú"

Ezt könnyen kiderítheted: kérdezd meg az idei végzősöktől, vagy a szervezőktől, vagy egyszerűen nézd meg a fényképeket, hátha kiderül belőle, hogy volt-e olyan, akinek külsős volt a párja.

2019. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiderül, hogy külsős is lehet, akkor tágul a kör, hogy kit választhatsz.

Szerintem a szalagavató úgy az igazi, ha csak egyszer(-kétszer, de mindenesetre egy bizonyos évben) van az ember életében, nem éveken keresztül hol ezzel táncolva, hol azzal, ezért nem választanék alsóbb évest, hogy megmaradjon számára az egésznek a varázsa.

De szerintem sem lenne ciki a tesóddal táncolni egyébként. Az meg még változhat szeptemberig, hogy ki kivel van jóban jelenleg...

2019. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

A kérdés megoldódott, ugyanis ma szóltam A-nak, és igent mondott, szóval van párom a szalagavatóra:3

Köszi a válaszokat és a támogatást, mindenki megkaptaba zöld jelet😉

2019. márc. 11. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Éljen! Tök jó lesz!!! :)))
2019. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!