Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szerezzek párt a...

Hogyan szerezzek párt a szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan félénk vagyok! Halk vagyok, sokszor meg sem hallanak. Minden nap erre gondolok, mi lesz velem szeptemberben, mert az osztályban 1 fiúra jut 3 lány, és én egyikükkel sem vagyok jóban, így tuti nem engem választanak. Az osztályomon kívül egyetlen fiú van, akit ismerek, bár csak egy barátnőmön keresztül, és őt a barátnőm akarja felkérni.

Mit tegyek????!


2014. jún. 24. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az osztályfőnököd, hogy szerezzen párt más osztályból/évfolyamról.
2014. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így volt. Nálunk lehetett külsőst is vinni, másik osztályból választani, illetve alsóbb évfolyamból is! Én is egy alattam lévő fiút kértem meg, hát elég sokáig kellett győzködni, de csak sikerült. :D Barátnőim ismerték őt, és ilyen úton sikerült nekem. Biztos van ismerősöd, akinek van ismerőse. :)
2014. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben úgy tudsz magadnak partnert találni, hogy minden srácnak írsz levelet, hogyha elmennek veled szalagavatóra, akkor fizeted az összes piájukat a kocsmában, vagy veszel a kocsijukba turbófeltöltőt, vagy kompresszort. De ha nem akarsz annyit költeni, egy sportkipufogó rendszer is megteszi, a lényeg, hogy jó ajánlatot tégy, és akkor biztos az összes srác veled akar majd elmenni.
2014. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!