Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek párt szalagava...

Hogyan keressek párt szalagavatóra keringőhöz?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy egy fiúval fogok táncolni az osztályból, meg is volt beszélve, de ma tudtam meg mástól, hogy az a fiú közben felkért már egy másik lányt. Nem elég, hogy hülyét csináltak belőlem, most még párom sincsen. Az osztályból még 4 másik lánynak is kellene pár. Nekem sem a rokonságban, sem ismeretségből nincs olyan fiú, akivel táncolhatnék. A legtöbben nem érnek rá a próbára. Suliban van egy képzés, ahová idősebb fiúk járnak, de őket nem ismerjük, így nagyon hülyén venné ki magát, ha őket kérdeznénk meg úgy, hogy még soha nem is beszéltünk. Pedig nem vagyok csúnya, nagyon sok emberen szoktam látni, hogy tetszem nekik, de elég erős személyiség vagyok, úgyhogy nincs könnyű dolguk mellettem. Ezt csak azért írom, hogy a külső nem hisuem, hogy hátráltathatna. De akkor mit csinálhatnánk?
2013. szept. 12. 15:22
 1/1 Ágens válasza:

Szia!

Szerintem semmi ciki nincs benne, ha mégis beszélsz azokkal az idősebb srácokkal,- hátha ők is épp párt keresnek. Biztos megértik, ha vázolod, hogy nagyon szívesen táncolnál, de az utolsó pillanatban lelépett a táncosod, és nem szeretnéd emiatt elmulasztani az egészet. A facér osztálytársnőiddel együtt is érdeklődhettek, úgy talán könnyebb lesz, mint egyedül. Sőt, simán rákérdezhettek más osztályokban is. Szükség törvényt bont. :)Végszükség esetén akár facebook-on is közzétehetsz egy vicces felhívást. Lényeg, hogy ne hagyd ki, mert életed egyik legszebb élménye lesz!

2013. szept. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!