Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék hogy leszálljanak...

Mit tehetnék hogy leszálljanak rólam? 18/l

Figyelt kérdés

Kb egy évig voltunk együtt. Ő 17 éves, valahogy mindig más lányok képeit kedvelgette instagramon.

Mondtam neki párszor hogy engem ez zavar, de ő mindig azt mondta azok csak lányok, semmit nem jelentenek neki.


Aztán egyszer szünetet tartottunk 1 hétre, akkor én lefekudtem mással, de amikor kibékültünk nem mondtam el neki.

Ő 2 hónapjára rá rá jött, és azonnal kidobott engem.


Ezt elmondta az összes haverjának, most mindenki engem r!b@nc0z!k le, megállás nélkül röhögnek rajtam, 2 meztelen képet el is küldött a haverjainak. Azt mondta meg fogom bánni hogy megcsaltam, pokollá teszi az életem, az egész iskola engem fog csesztetni és utálni. És tényleg igy van, reggel meg szünetekben is engem piszkál mindenki már 1 hónapja lassan....



2019. febr. 24. 16:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%

Jelentsd fel a rendorsegen. Ingyen van es ot meg elitelik,lecsukjak.


Budapesten fa.bukra onmaguk tesznek fel fehernemus meg meztelen kepeket a fiatalok meg instara is. Szoval ez itt termeszetes.

A megcsalasok is mindennaposak. Senki se vet meg erte.

Egyszeruen sz.ar helyen elsz. Gazok ott az emberek.

2019. febr. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
32%

Nagy barom az exed.meg az osztályfőnök is.meg a beszólogatók is bénák..mintha soha senki nem lépett volna férre..és te nemis tetted azt.SZÜNET VOLT.Minden követ mozgass meg,hogy visszavágj a baro.nak!nagyon király dolog képet kapni lánytól,ezmeg visszaélt vele..1évig jóvoltál,szeretett,aztán most ellenség??vannak ilyen bar.ok.nemviselik el a vereséget..szüleiddel jóbanvagy?mert apakén énis elbeszélgetnék a puhapö.sel,amit nemtenne zsebre.+a rendőrség is jól hangzik!mindig a feljelentőnek az oldalán van a bíróság!!!KITARTÁS!!!és nefély semmitől!!!

34 f

2019. febr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Még a saját anyám is az ő oldalán áll. Azt mondta én csesztem el, viseljem a következményeket.

Anyámmal amúgy még mindig nagyon jóban van, beszélgetnek, irogatnak viberen. Múltkor láttam hogy úgy van neki beírva a telefonba hogy ex anyóska...

2019. febr. 25. 08:54
 24/26 anonim ***** válasza:
32%

Részben te szúrtad el, viszont nem voltatok akkor együtt, tehát nem igazán megcsalás. Az, hogy nem mondtad el, az még jogos is lehet, ha tudtad előtte is, hogy ilyen idióta és mit csinálna.


Az hogy az osztályfőnök mit mond, az őt minősíti, de az anyádnak melletted kellene állnia akkor is, miután kiosztott...


Aki felrakta a csoportba, azt pedig jelentsed fel az exeddel együtt személyiségi jogok megsértéséért. Simán megállja a helyét. És ne kezdj ezentúl ilyen pöc*ökkel!

2019. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
Akik itt azt hangoztatják, hogy a megcsalással semmi gond, bevett dolog, társadalmilag elfogadott, na azoknak kívánom hogy soha ne találjanak boldog párkapcsolatot. Undorítóak.
2019. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
18? Szép vagy mondhatom. Remélem nem ismerlek.
2019. febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!