Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt nem bírom! Minden óra egy...

Ezt nem bírom! Minden óra egy kínszenvedés és félelem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy drámára mentem. Felvételin agyondicsértek, ami jól esett az állandó önbizalomhiányomnak.

Most viszont, egy félév elteltével jöttem rá, hogy marhára függök mások véleményétõl, emiatt gátlásos vagyok a színpadon, nincs ötletem, az improvizációs gyakorlatokban pedig rettegek, de szerencsére sokszor kihagynak, így nyugodt a lelkem.

Nem akarok elmenni emiatt a suliból. Ebbe a ritmusba jól beleszoktam és különben is; a táncot, az éneket és a beszédórát nagyon élvezem.

Mit tegyek, hogy felszabaduljak? Tényleg, ha látnátok, azonnal kinevetnétek. Szörnyű vagyok drámán.

Pálinka meg egyéb ilyesmi nem segít. xd

Köszönöm a válaszokat!

15/L


2018. jan. 17. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
pszichiáter? ha színész akarsz lenni és gátlásos vagy az kemény menet lesz
2018. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te látod magadat szörnyűnek, mások meg nem látnak annak. "a táncot, az éneket és a beszédórát nagyon élvezem. " Ezért vagy ott. Improvizálni meg nem kötelező mindenkinek tökéletesen. Minél többet fogod csinálni, annál jobban fog menni. Nem elvárás, hogy azonnal jó legyen. Kutyaharapást szőrivel. Szerintem te egy belevaló ügyes csaj vagy!
2018. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erőltetni nem lehet. Keress más destination-t.
2018. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!