Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erre lehet esélyem?

Erre lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék iskolát váltani, de ugyan azt a szakmát szeretném tanulni.

Mivel a szüleim nem fognak átiratni másik suliba így ezt az évet még végig viszem.

Viszont nyáron töltöm a 18-at és akkor szeretnék váltani sulit.

Most látom, hogy már lezajlottak a felvételik.

És arra gondoltam hogy esetleg írhatnék egy emialt az egyik sulinak, viszont általánosban nagyon rosszul tanultam és most 3-as átlagom van.

Nem tudom hogy nálam ezt hogyan számítják, hogy nem általánosból megyek.

Szerintetek érdemes lenne beszélni a suli igazgatójával?


2019. febr. 27. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a suliból van kedvenc tanárod, akit szeretsz és bízol benne, mondd el neki mit szeretnél. És ha úgy van ő lehet ajánlást is tud rólad írni, ami kompenzálhatja a 3as átlagot.

És ha egy felnőttel keresed fel a kinézett suli igazgatóját, szerintem az imponáló.

Ha nincs ilyen tanár, akkor összeszedetten keresd fel az új suli igazgatóját, mondd el neki mi a problémád és mit szeretnél. Ha rendes, ajánlani fog egy megoldást. Ha nem, hát :/ akkor nem tudom mit lehetne

N

2019. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!