Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bedrogoztak szalagavató után...

Bedrogoztak szalagavató után az osztálytársaim, majd az utcán hagytak. Most képeket terjesztenek rólam a városban. Van esélyem bármit is csinálni?

Figyelt kérdés
Két pohár italt ittam, még az iskolában, az egyik osztálytársam hozta, de a második után teljes filmszakadás volt. Sosem voltunk igazán jóban az osztálytársaimnal, de ezt nem hittem volna el, hogy drogot kevernek az italomba. Egy-két emberről tudtam, hogy füvezik, de ennyi. Amúgy a város egyik legjobb gimnáziumába járok. Elindultunk a két kilométerre levő partyra arra még emlékszem, de utána semmi. A városban hagytak magamra, egy rendőr talált rám, ő hívta ki a mentőket. Mielőtt otthagytak még pár képet csinálhattak rólam és most azt terjesztik, nem tudom már megakadályozni, hogy még több emberhez eljusson. A kórházban teljesen embertelenül bántak velem, de szerencsére a szüleim hazahoztak még hajnalban. Lekötöztek, nem engedtek ki wc-re, mindenemet elvettek, úgy bántak velem, mint egy mocskos alkoholistával. Ráadásul megloptak, eltűnt 14.000 Ft, de ez a legkevesebb. Nem kaptam semmilyen kezelést, mert nem volt rá szükség. Drogtesztet nem csináltak, a véralkoholszintem "csak" 0,7 volt. Sajnos így nehéz bizonyítani bármit is. Bírom az italt, biztos nem attól volt, nem is ittam annyit. A pletykák, hogy detoxban voltam és a képek megindultak. Próbálok nem összetörni, de örökre meg lettem bélyegezve. Ráadásul ilyen emberek közé nem akarok visszamenni tanulni. Jogilag nem hiszem, hogy tudnék bármit is lépni és még én lennék további megaláztatásnak kitéve. Hálát adok annak a rendőrnek, hogy megtalált és nem történt nagyobb baj, nem erőszakoltak meg és hasonlók, belegondolni is rossz.
2016. nov. 5. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Ez a sztori nem igaz. Remélem hétfőtől már suli van, és kicsit csökken a kamu történetek száma.
2016. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz :(
2016. nov. 5. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Írtam , vedd fel velem a kapcsolatot tudok segíteni .
2016. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Mivel a kedves magyar egészségügy ennyire képes, a drogteszt miatt kb baxhatod az egészet, kellett volna... nem, kötelesek lettek volna csinálni.

Azért csináltass egyet, van olyan drog ami lassan ürül ki.

Amúgy ha tényleg bedrogoztak az elég súlyos bűncselekmény.

Lekötözni akkor szoktak a kórházban ha ön- és közveszélyesen viselkedsz így nem tudsz elmászkálni/kárt tenni magadban.

2016. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Úgy ébredtem, hogy lekötöztek. Állítólag azért, hogy ne szökjek el, mikor felébredek, de ez meg sem fordult a fejemben, főleg nem ájultan. A szüleimet követeltem, mert elvették a telefonomat és ők jötrek értem. Kb. egy órát lehettem csak a kórházban, még hajnalban elhoztak.

A doktornő mondta el, hogy egy közterületről hoztak be, nem volt velem senki, ez van a papíron is.

2016. nov. 5. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést kell tenni ismeretlen tettes ellen. Ha bedrogoztak akkor az még később is kimutatható pl. a vizeletből. A kórházban pedig panaszt tenni az igazgatónál, azzal a "fenyegetéssel", hogy ha nem történik semmi fegyelmi intézkedés, akkor felsőbb szintre mentek.( Fenntartó, EÜ. minisztérium)
2016. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell a bolhából elefántot csinálni. A legjobb családban is előfordul hogy valakit a rendőr visz a detoxba. Röhögnek rajta egy hétig aztán elfelejtik, marad egy jó sztori. Most érzed csak húzósnak mert friss. Amúgy nem egy egetrengető dolog, nyugi.
2016. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tégy meg mindent szerintem, hogy a suliban az igazgató tudjon erről, csináltass drogtesztet.

Szerintem el is kéne menned ilyen helyről. Bedrogoztak, elvettek egy csomó pénzt, ha nem lesz következménye a dolgoknak, csak még több bajod lesz.

2016. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

GINA?

Nem tudom, meddig kimutathato a vizeletbol, de minél előbb csinaltass drog tesztet.

Fentebb jól írták, feljelentést kell tenni, addig menni a dologgal, ameddig kell vagy lehet.

Miért?

Mert sokkal rosszabbul is jarhattal volna, és normális ember ilyet nem csinál, szal fel kell nyomni őket.

2016. nov. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen lehetne már annyi eszed (vagy a szüleidnek), hogy ismeretlen tettes ellen feljelentést tesztek.

Hát k...vára bonyolult: bemégy a rendőrségre és elmondod ugyan ezt, + konkrétan kinek a telójáról tudsz, hogy megküldték neki a képeket (=alapos gyanú). Jegyzőkönyvezik, hazamégy és várod a fejleményeket.

2016. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!