Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire szerencsés érettségiz...

Mennyire szerencsés érettségiző osztályban érettségi előtt 2 hónappal új osztályfőnök?

Figyelt kérdés

Végzős középiskolai osztály két hónap van az érettségiig aztán ugye game over elmennek.

És otthagyta a sulit az of így új of lesz erre a két hónapra. Hogy ki az erősen kérdés mert senki se akarja vállalni.


mennyire necces szitu ez?


2019. márc. 1. 08:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"ha elbas.zod, az nem ennek a két hónapnak a hozománya lesz."


így van, ezért is nem értem mire a vergődés. elvégre ha nme lesz új of akkor mi van semmi.


Miért jan 1 óta eltelt kettő hónap és nem volt senki és mi lett semmi. A köv két hónapban mi lesz? Semmi.



Akkor mire a vergődés?

2019. márc. 1. 10:32
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mire a vergődés. Azt hittem nektek gond, hogy nincs ofőtök… hisz azt kérdezed mennyire necces szitu. De ezekszerint te tudod hogy nem az...akkor meg kit izgatnak itt a válaszok most őszintén. :D
2019. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Szegény kérdező retardált, ne bántsátok.
2019. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

" Azt hittem nektek gond“



NEKEM nem, én magasból leszarom.

De úgy vergődik mindenki mintha kb az anyjuk halt volna meg.

Csak egy szaros of távozott pedig és két hónap múlva úgyis finis nem mindegy akkor?

2019. márc. 1. 18:46
 15/16 anonim ***** válasza:
4# már ne haragudj de ezt írtad bárhol is a kérdésben?
2019. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem necces.


Kicsit összezavarodtam a kommentek olvasása után, úgyhogy a "mindenki vergődik" után nem értem, mire célzol alatta - a diákok szenvednek vagy a tanárok nem akarják vállalni.


Gondolom a diákok szerették az ofőt és fáj, hogy idő előtt elment.


A tanárok közül meg egy se szeretne egy olyan osztály feje lenni, ahol nem tekintenek rá osztályfőnökként, csak egy balekként, akit bedobtak az utolsó két hónapra.


De, ahogy írod is, nemsokára elmennek a gyerekek, szóval szerintem lényegtelen, hogy ki hivatalosan az ofő.


Nekem a gimis éveim alatt végig ugyanaz volt, de azon kívül, hogy megszervezte a kirándulásokat, meg a fontosabb tudnivalókat tudtunkra adta, nem volt nagyobb szerepe, szóval nekem ez az ofő téma mindig is a tökmindegy kategória volt.

2019. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!