Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz akkor ha szöget...

Mi lesz akkor ha szöget rakunk a tanári székre és ráül a tanár?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem is rúgnak ki titeket (amit megérdemelnétek) attól még elkapnak szándékosan okozott testi sértésért. Nem tréfadolog.


Ha tényleg lendületből huppan bele a székbe, ahogy fentebb írták, akkor átszúrja a bőrét, és belefúródik a húsába. Vérmérgezést is kaphat.


Ti meg a bíróság mellett a kórházi költségeket is fizethetitek, a szüleitek nagyon fognak örülni.


Az még hagyján, de itt fogsz pampogni, hogy "a köcsög tanár direkt szívat, nem magyarázza el nekem az anyagot és direkt olyat kérdez amit még a Lacika se tud lesúgni", és meg is érdemled.

2019. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Elmondom mi lesz: legenyhébb esetben is ott tesz majd be a tanár az egész bandának ahol csak lehet. Meg is érdemelnétek.
2019. márc. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%

A mai világban az, hogy jönnek a szülők, megverik a tanárt, és a tanárt még ki is rùgják.

Mi csináltunk ilyet, a tanár észrevette, röhögött egyet, és pár hònapig röpdolgozattal indìtottunk.

2019. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

Aztán a szülőket lecsukják, teljes joggal. a kis patkányok meg örülhetnek hogy a szemét kis húzásuk ide vezetett.

A tanár közfeladatot ellátó személy. a kis férgek olvassanak csak nyugodtan utána mi a következménye a közfeladatot ellátó személy elleni erőszaknak.

2019. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, ha jól sejtem te ugyanaz a kölök vagy, aki a múltkor azt a kérdést tette fel, hogy "Mi lesz, ha az iskolában elrontjuk a liftet?"

Látom azóta sem jött meg az eszed, hiába a sok jó tanács, tovább keresed a bajt.


Erre a szöges játékra egy sztori az én gyermekkoromból:

Volt egy osztálytársam a Ricsi. Egyik nap nem jött suliba ezért hazafelé bementem hozzá megnézni, hogy mi van vele.

Ágyban feküdt és be volt kötözve a lába.

Kérdeztem, hogy mi történt?

A mamája elmondta (mert a srác szégyellte elmondani), hogy Ricsi belevert egy szöget egy léc darabba és betette a szőnyeg alá, hogy milyen jó poén lesz, ha valamelyik tesója majd belelép.

Eltelt egy kis idő a srác el is feledkezett a dologról.

Egyszer csak csöngettek, Ricsi nagy lendülettel kitrappolt az ajtó felé és teli talppal tövig belelépett a szögbe.

Hát ennyi....

2019. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Apád remélem jól pofonbaxx, utána szépen elmagyarázza, hogy miért nem volt jó ötlet... Bár előbb kellett volna helyre tennie a fejedben a tisztelet szót.. Kiskötsög vagy!
2019. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!