Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyakorlati óra lenne, de...

Gyakorlati óra lenne, de nincs itt senki, sem a csoporttársaim, sem a tanár. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 10:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, mennyire életképtelen vagy.


Ha én járnék így, vagy elfoglalnám magam, vagy elcaplatnék valamelyik szülőmhöz a kulcsáért.

2019. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Falun lakok,itt nincs McDonalds meg ilyesmi
2019. márc. 6. 17:02
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiderült mi volt végül?


Ismerve az osztálytársaimat, előbb e-mailt, egyéb hivatalos értesítést néztem volna, aztán kérdezek.


Amúgy csudaszép volt ma az idő, simán le lehetett volna ülni egy napos padra olvasni. Ha máshol nem, a telefonomon mindig van egy-két könyv...

2019. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Valami élménynap vagy mi volt,nem voltak órák
2019. márc. 6. 23:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kommentárokat még.


Nekem előadás volt még anno az egyetemen és ugyanígy jártam, ahogy a kérdező - bementem a nagy előadóba... óra előtt kb 10 perccel. A kutya nem volt ott, ami gyanús, mert azért ilyenkor már vannak bent páran.


Mndegy, ültem-ültem... Már csak pár perc volt az óráig... Senki se jött... Értetlenkedve megnéztem a telefonomon a helyszínt és kiderült egy másik előadóban vagyunk.


Na már most, a nő, aki az órát tartotta, olyan volt, hogy ha 08:30-kor kezdődött az óra, 08:30-kor bezárta az ajtót. Nagyon nagy mázlim volt kicsivel előtte sikerült becsusszannom a másik terembe. :D


ilyenkor érdemes az emailek-et átnézni, a FB csoportokat, a Neptunt, hogy van e helyszínváltozás, esetleg, ha van FB ismerősöd, aki ugyanarra a kurzusra jár, akkor FB cseten ráírni és imádkozni, hogy olvassa az üzeneteit. :D (Bár ez már így nem biztos, hogy hasznos, mivel a kérdés tegnapi).

2019. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!