Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy majdnem 40 éves pasi...

Egy majdnem 40 éves pasi miért próbál úgy élni mintha még 22 éves lenne?

Figyelt kérdés

Egyetemre jár, ráadásul nappalin, ez is tök fura, miből él, miért nincs felesége,gyerekei?


Próbál haverkodni a fiatal 18-20as korosztállyal. Nézni is kellemetlen csak így kívülállóként is.


Nem fogja fel hogy már eljárt felette az idő és ezt 20 évvel korábban kellett volna csinálnia?



2019. márc. 8. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
A kérdésed megválaszoltad a kulcsszavakban.
2019. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1 - Úgyérted hogy ez a kapuzárási pánikja van?


Na de akkor sem értem hogy lehet ezt kivitelezni, egész nap egyetemen lenni, és közben megélni. Mondjuk nem néz ki csórónak, vagy mamahotelben lakó vesztesnek.

2019. márc. 8. 10:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyszerusitsuk le kapuzarasi pánikra, számos oka lehet.... lehet 40 éves korára kapta össze magát annyira, hogy elvegezze az egyetemet.

Téged ez miért zavar egyébként?


Mondjuk ez a nagy haverkodas? 🤔

Lehet nincsenek barátai, élete stbstb.

2019. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért zavar az téged? Neken van 50 feletti csoporttársam, és mivel egyetemeken több a fiatal, így azokkal nagyobb esélyben tud ismerkedni/barátkozni.

Lehet már van egy diplomája, jól megszedte magát és szeretne kipróbálni valami újat, nem tudhatod.

Inkább legyen 40 évesen fiatalos, mint öregpapa módjára viselkedjen, mert az is előfordul sokaknál.

Tanulni sosem késő.

2019. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

Én is majdnem 40 vagyok. Tavalyelőtt fejeztem be a másoddiplomát. Feleség(jelölt), saját család nincs.

18-20-ig nem megyek le, de 28-ig igen.

Nem biztos, hogy nem azért teszi (mert kapuzárási pánikos), és mert nem veszi észre, hogy eljárt felette az idő, hanem mert a jóég tudja miért kimaradt neki valami, és azt legalább részben pótolni akarja.

2019. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
73%

Mi ebben a fura?


Nálunk sok 30-40-50 éves ember volt. Mert akartak vagy kellett tanulniuk.

Ráadásul sok embernek nem rakta apuci a segge alá 18 évesen a dolgokat.


És miért kéne feleség meg puja? Nem mindenki idióta vagy C.


40 évesen kezdőik az élet! Ekkora már van lakás, kocsi, pénz, és erre buknak a csajok!

2019. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

BME Üzemmérnökin vagy egy ilyen ember.


Ő azt mondta hogy több sikeres vállalkozása van, de ezt ugy erte el hogy félbe hagyta az egyetemet. Most pedig újra szeretne járni, kicsit jobb belátást kapni a szakmárol.


Ez pl egy teljesen normális indok ... lehet ott is valami ilyesmi van.


Meg komolyan. Téged mért érdekel miből él meg? Meg mért ne haverkodjon a vele járó emberekkel? Ha egy bizonyos év fölött vagy nem szolhatsz a 18-20 évesekhez?

2019. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Jol teszi , en haverkodnek vele!! :) 24L
2019. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező párszor feltette már ezt az "öreg pasi mit keres egyetemen" kérdést. Semmi értelme újra választ kifejteni.
2019. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Már miért járt volna el felette az idő?

Amugy vannak emberek akik sosem lesznek képesek megkomolyodni. De miért kéne neki? Mi a f...omnak kötelező 30 felett feleség meg gyerek? Miért nem lehet úgy élni mint egy huszonéves 40-en felül?

Tisztelet annak az embernek. Én huszonéves vagyok, de néha úgy érzem magam mint egy 40+ kiélt ember aki belefaradt az életbe. Ez jobb? Remélem én is olyan energikus meg laza leszek 40 évesen mint ez az ember.

2019. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!