Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Eléggé bejön egy diákok, mit...

Eléggé bejön egy diákok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy büntetendő, és az állásommal játszok, de nem bírom tovább magamban tartani. 15 éves visszahúzódó gyönyörű lány, megigéző kék szemekkel. Nem tudom ő hogy lát engem, sokszor észrevette már, hogy őt nézem. Igyekszem nem feltűnő lenni, előfordult már, hogy megtetszett egy végzős lány, de ő más. Már két éve figyelem, és ahogy idősödik egyre érettebb lesz. Nem tudom merjek e próbálkozni, ő nem olyan lány aki tönkre akarna tenni ha bepróbálkoznék. 40 éves vagyok, sportos, és igyekszem fiatalabbnak kinézni.. Előre is köszönöm a válaszokat, rengeteget segítenétek nekem, mivel másnak még nem mondtam ezt el, így tőletek kérnék előbb tanácsokat.. :)
2019. márc. 21. 18:12
 1/10 A kérdező kommentje:
*diákom
2019. márc. 21. 18:12
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kamu. ^^ Tanárember talán igényesebb az írására.
2019. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson. Gyerek. Ne tedd tönkre. Ne legyél pedomaci. Keress korodbeli nőt.
2019. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szánalomgyár
2019. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Köszönöm, én is ebben renénykedtem, hogy majd lebeszélnek, igazad van. Igyekszem egy korombeli nőt keresni!
2019. márc. 21. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Keress korodbelit...
2019. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"ő nem olyan lány aki tönkre akarna tenni ha bepróbálkoznék"


És az nem is érdekel, hogy TE tönkre tennéd-e a lelkét, ha szexelnél vele?

Nem véletlen tiltják, ill. ítélik el erkölcsileg.

2019. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Edzőzerembe járt egy 48 körüli kopaszodó, hasas csávó meg egy vékony szöszi max 15-16 éves. Azthittük apukájával jár edzeni... A nagy túróst. Az egyik havert a kopasz érettségiztette és végül kiderült, h tanár diák felállás van keféléssel... Nem azt mondom, h követendő példa, de megesik
2019. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kamu kérdés. Ha igaz lenne, pontosan tisztában lennél a lehetőségekkel: egyetemi tanárként Magyarországon járhatnál vele, középiskolai tanárként meg kell várnod az érettségit. Ha komolyan tetszene, nem csak meghúzni akarnád, kibírnál 3 évet.
2019. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez kamu.


De ha nem az, te beteg vagy, el kell tiltani attól, hogy gyerekekkel foglalkozz, azaz fejlődő (testi-lelki értelemben) gyerekekkel, akiket rád bíztak, mint szakemberre, aki ilyen növendékekkel foglalkozik.


Gondolj bele, ha szülő lennél, és neked lenne egy 15 éves lányod, mit szólnál, ha a 40 éves tanára ilyeneket írna róla:


"15 éves visszahúzódó gyönyörű lány, megigéző kék szemekkel."


"Már két éve figyelem, és ahogy idősödik egyre érettebb lesz. Nem tudom merjek e próbálkozni, ő nem olyan lány aki tönkre akarna tenni ha bepróbálkoznék. 40 éves vagyok, sportos, és igyekszem fiatalabbnak kinézni.."


Egy normális tanár, aki tisztában van a hivatásával, ettől a szövegtől elokádná magát. Rád van bízva egy kislány, és ahogy telnek az évek, és gömbölyödik, te úgy izgulsz rá fel? Add vissza a diplomádat.

2019. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!