Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 30 éves osztálytalálkozót...

30 éves osztálytalálkozót szervezünk az egyik volt osztálytársammal. Körkérdés, jártatok-e már így? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

15 éve volt az utolsó találkozónk, amit az osztályfőnökünk szervezett, aki, sajnos, már eltávozott.

A héten elküldtök az értesítéseket, hogy mikorra tervezzük a 30 éves találkozót, s mindenkinek megfelelő-e. Az egyik fiú azt válaszolta, hogy "eddig sem volt rám kíváncsi senki, most se legyen". Megdöbbentett, hiszen a "kíváncsiság" - szerintem- kétoldalú kell legyen. Főleg osztálytalálkozó kapcsán. De egyébként is.



2019. márc. 21. 23:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Hajszálpontosan egyetértek veled, #10-es, én is pontosan így vagyok ezzel. Köszönöm a hozzászólásodat, sok fontos dologban megerősített, amivel kapcsolatban bizonytalan voltam.
2019. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es!

Írhattam volna más "körítéssel" is, mint ami történt.

A mentalitáson ütköztem meg: ugyanannyi neki mások után érdeklődni, mint másoknak iránta.

Ha pedig érdeklődnek, akkor azzal hárít, hogy eddig nem voltak rá kíváncsiak, s ez az oka, hogy elzárkózik.

EZT a mentalitást tartom határtalan ostobaságnak.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2019. márc. 28. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!