Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit kéne hogy...

Szerintetek mit kéne hogy tegyek az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Dióhéjban felvázolva a helyzetet hogy abban az osztályban ahova én járok 28an vagyunk és ebben az osztályban 8an vagyunk fiúk. Nálunk a fiúknál megszokott ez a kettős barátság hogy mindenkinek van egy barátja kivéve nekem és x srácnak. És azon gondolkoztam hogy jóba kéne lenni x sráccal csak nem tudom hogy hogyan meg miképp. X srác Y és Z baráti társaságában akar lenni de látszik hogy nem nagyon tud velük el lenni. Úgy érzem hogy ez a bizonyos x srác nem bír engem, mert persze megmutatja a többi srácnak hogy ő a menő de amikor nincsenek ott akkor keresné a társaságomat de szerintem úgy érzi hogy utálom pedig ez nem így van. Amikor nincs ott a többi főúton az osztályból akkor tök jófej és el tudok vele dumálni. Ha minden igaz akkor még egy faktra is fogunk járni. Szerintetek mit kéne tennem? Nem akarom hogy egyedül érezze magát. És ez is rossz hogy nálunk ez a 3db kettes barátság megvan csak mi ketten vagyunk “egyedül”.

16/F


2018. ápr. 25. 21:32
 1/2 A kérdező kommentje:
*többi fiú az osztályból
2018. ápr. 25. 21:34
 2/2 anonim válasza:
Barátkozz a lányokkal
2018. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!