Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért hasonlítunk ennyire az...

Miért hasonlítunk ennyire az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Van egy srác osztálytársam aki nagyon hasonlít rám. Konkrétan az én fiú megfelelőm lehetne. Külsőleg hasonlít, hogy fekete, rövid hajunk van, szemüvegesek vagyunk szintén fekete kerettel, fekete/sötét ruhákba járunk. Ő is gitározik, szereti a metált/rockot a trónok harcát, mint én. És még van több dolog is.Amúgy nem igazán szoktunk beszélgetni.

Barátnőmnek tűnt fel a hasonlóság, csak azóta foglalkozok ezzel.

Szerintetek is érdekes vagy csak véletlen? Nektek is van hasonló sztoritok? :)



2017. dec. 9. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tulajdonságok nem olyan ritkák. Nagyon divatos mostanában a fekete ruha, a Trónok Harca is elég közkedvelt sorozat. Nagyon sok ismerősöm gitározik és van egy pár, aki metált és rockot hallgat. Ezek nem olyan egyedi tulajdonságok, de ha a nézeteitek megegyezik egy csomó dologról, akkor már gondolkozhatsz rajta, hogy tényleg hasonlítotok e egymásra.
2017. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van! Akkor lehet hogy csak nekem ennyire szembetűnő.
2017. dec. 9. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból 6 ember ugrott be erről a leírásról, semmi extra.
2017. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!