Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudnék kezdeni a fiú...

Mit tudnék kezdeni a fiú osztálytársammal? Egyszerűen rühellem. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik fiú osztálytársamról lenne szó, nevezzük most Lacinak. Na szóval, Laci állandóan piszkál engem, néha meg is üt, pedig lány vagyok (!), és elegem van már belőle. A tanárok előtt is nagyon b*nkó, sokszor kiküldik óráról. Laci mindig tőlem vesz lapot, az én mappámból. A múlt héten rajzórán az én lapomat vette ki szintén, és kicsit jobban felkaptam a vizet, már majdnem elordítottam magamat, a tanárnak azt mondta, hogy én elloptam az ő rajzos cuccait (holott soha nem hoz magával semmit, igénytelen), és engem állít be hibásnak(!). Tiszta ideg voltam, akkor is elegem volt belőle. Egyszerűen nem tudok már mit kezdeni vele. Nagyon hamar fel tud b*szni idegileg, és kicsit erőszakos vagyok, vagyishát egy másik fiú osztálytársammal szoktam verekedni, annyira nem komolyan, de azért mégis. Ezt a hülyegyereket, Lacit nem merem erősen megütni, mert félek, hogy behívja az egész családot (tipikus..). Nagyon nem bírom már, előző tanévben (mert már akkor is gondok voltak) azt kívántam a szülinapomra, de komolyan, hogy haljon meg. Minden nap szinte idegbetegként érkezem haza a suliból. Az osztályfőnökömnek rengetegszer volt szólva, ugyanis nem csak engem piszkál, még pár osztálytársamat is, mindig leszidta a tanár, viszont nem hatott soha, max két-három nap, utána megint előjött a k*csög énje. Az igazgatónál is volt bent, az sem hatott. Nem bírom elviselni. Mindig beszólogat, néha nagyon durvát (elég sok 18+-osat is), és azzal szórakozik, hogy behúz nekem ököllel, az arcomba, kb két centire van a keze az arcomtól, félek egyszer tényleg megteszi. Én már nem bírom elviselni. Ha mondom, hogy hagyjon békén, vagy a pofámba röhög, vagy pedig azt mondja, hogy ő nem is piszkál engem.


Valaki esetleg hasonló helyzetben van, mint én? Ha igen, mit tesztek/teszel ez ellen?

Mi lehetne a megoldás? Mit csináljak?


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2018. máj. 22. 19:32
 1/7 édesálom válasza:
Korotok?
2018. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Betörtem az orrát a cigánynak és megszűnt a probléma. Nem számított ellenállásra és ez elég is volt a dologhoz.

Az is igaz, hogy ez 24 éve volt és akkor a tanár is felpofozta a cigányt. Ma már nehezebb a dolog.

Én becsempésznék egy pepper sprayt, adnék a koszosnak aztán eldobnám és tenném az ártatlant.

2018. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú nem fogyatékos véletlen (komolyan)?
2018. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

A viselkedése miatt főleg nyilvánosan alázzátok meg. Ehhez fizikai bántalmazás sem kell mert szavakkal fájdalmasabbat lehet ütni. A normális gyerekek fogjanak össze és nevessétek ki amiért genetikailag a majmokhoz és az állatvilághoz áll közelebb mint az emberhez.

Sőt, sokkal jobb ötletem van ami garantáltan ütős lesz. Mondjátok meg neki nyilvánosan hogy a Kékfényben a kriminál pszichológusok mondták hogy például a börtönökben a homoszexuálisok így udvarolnak fiúnak és lánynak egyaránt hogy bántalmazzák vagy csicskáztatják kiszemelt partnereiket. Ha ezután is felhívja homokosságára a figyelmét azzal hogy bántalmaz másokat, akkor totál hülye. A heterók udvarlással és kedveskedéssel szoktak próbálkozni. A tűzoltóság telefonszáma és egy feltöltött mobil legyen kéznél mert szükség lesz rá mikor még a ruha is meggyullad rajta a szégyentől. Csináljatok belőle osztály udvari bolondját. Habár nem kell mert önmaga máris megtette.

2018. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az unokahúgom általános sulis és volt egy detto ugyanilyen osztálytársa. Csak vele foglalkoztak is a tanárok és elküldték kivizsgálásra, ahol kiderült, szellemileg visszamaradott és átvitték egy ilyen speciális iskolába..

Nem értem, hogy nem küldhették el még a tanárok ezt a gyereket egy gyermek pszichológushoz vagy valami szakemberhez, mert ez tuti nem normális.

2018. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egyszerű ha mindenki előtt osztályban megalázod hogy egy csaj bánt el vele garantáltan nem fog többet hozzád szólni sőt gáz lesz neki a szitu annyit kell tenni hogy ha legközelebb piszkál úgy tökön rugod garantáltan nem mer majd szólni senkinek és még ki is röhőgik
2018. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 22. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!