Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit csinaltok/csinalnatok...

Ti mit csinaltok/csinalnatok kozepiskolaban lyukas oraban?

Figyelt kérdés
(Elorehozott erettsegit csinaltam egy tantargybol, es nem kell bejarnom arra az orara.)

2019. márc. 23. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Leckét. Vagy dogára készültem fel. Nem szerettem otthon tanulni. :D
2019. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor hol vagy? :D A folyoson ulsz?
2019. márc. 23. 13:05
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk szabadon lehetett bemenni addig a könyvtárba, konditerembe vagy tornaterembe, ki lehetett kérni a ping-pong asztalt vagy beülni egy másik osztály órájára, lógtunk a büfénél, elbújtunk az alagsorban, lehetett cigizni az udvaron, kosarazni, focizni, futni... találd már fel magad 45 percig. :D
2019. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Kajàltam, ittam. Tanulni sose szerettem nem igen maradt meg sose semmi de ha valami surgos volt azert probaltam tanulni. Nekunk lent az auraban a büfé elött csomó pad volt ahova le lehetett ülni. Mi ott voltunk lyukas óràn. Vagy elmentünk valamerre, olyan is volt.
2019. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát 10 évvel ezelőtt még nem volt divat a vandálkodás a suliban, ezért simán bárhova és bármikor bemehettünk, ha nem volt ott tanítás. A saját termünkben voltunk általában lyukas órán is. Vagy kint a folyosón, kinek milyen kedve volt.

Azóta van róla tudomásom, hogy a régi sulimban zárják a termeket és csak tanárral lehet bemenni. Ez valahol szerintem ultra gáz és szégyen.

2019. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
(első voltam)
2019. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha volt mit, akkor beültem a könyvtárba tanulni. Ha nem volt mit, akkor meg olvastam, rajzoltam, írogattam stb. Elég szomorú, hogy magadtól nem tudod, hogyan foglald le magad 45 percig.
2019. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanulok a következő órára, megírom a házit. Elmegyek ebédelni, vagy a suliban eszek. Ha kell valami elmegyek boltba. Ülök a folyosón és telefonozok. Zenét hallgatok, olvasok, rajzolgatok vázlatfüzetbe. Én nagyjából ezeket szoktam. Van aki kimegy cigizni, van aki átsétál a koliba, ha több lyukas van egymás után akkor akár alszik is. Válogass! ;)
2019. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez a mai generáció, komolyan mondom lehidalok. Mi lesz veled a felsőoktatásban, amikor random lesznek lyukas óráid, amit 1 perccel az előadás előtt tudsz meg? Jól megy ennek az országnak a sablon képzés, de egyre több az életképtelen fiatal terelő vonal nélkül.


Konkrétan a kérdésre válaszolva: elfoglaltam magam, gyakorizás nélkül.

2019. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Olvastam, leckét írtam, tanultam vagy csak mászkáltam a folyosókon.


Ha lukas óra 1. vagy utolsó óra volt, akkor simán mem mentem be.

2019. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!