Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha nem szeretnek...

Mit tegyek ha nem szeretnek az osztalytarsaim?

Figyelt kérdés

Most 10.es vagyok

Már 9.ben elkezdtek kiközösíteni, akkor még nagyon bántott. Kerestem a társaságukat, de ők csak nem barátkoztak velem, még az esélyt sem adták meg, pedig nincsenek rólam pletykák, a kinézetem is tök átlagos. Szóval nekik megvan a klikkük, ők így jól elvannak a legjújjabb IPhonejukkal(nincsen bajom azzal a telefonnal, csak ha divatból veszik(kapják) és minen képük tükrösselfie, hogy mutogassák, hogy mennyi pénzük van. Már egyáltalán nem érdekel, mindig máshova ülök, például. És még én vagyok a sz.r hogy nem szocializálódok..ez esik már csak a legrosszabbul

Azért vannak barátaim, csak nem az osztályból. Hihetetlen rosyzul érzem magam abban a közösségben. Mit tehetnék, hogy egy kicsit elfogadóbbak legyenek? Vagy csak hogy ne nézzenek le azért mert nem a legújabb kocsink van, meg nem nyolc szintes palotában élünk?

16/l


2019. márc. 25. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük akkor. Esetleg ha az osztályból van valaki,aki nem utál,akkor vele/velük egy kicsit beszélgethettnél vagy valami. De én a helyedben nem aggodnék,ha az osztályodba ilyen nincs,mert írtad hogy vannak barátaid.
2019. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, a saját bőrömön is, ez változik. pl végzősként azok voltak a barátaim, akik gimi elején piszkáltak. Gimi elején én is osztályon kívül barátkoztam. Kitartást!
2019. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Szúrjál ki jól velük: Te se szeresd őket
2019. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz , de próbáld meg legyözni az érzést.


Egy dolgod van, tanulj!!!

Most az a trendi amit irsz, de a tudás a legfontosabb.

8-10 év múlva te is belátod majd, amikor az ilyen libák dolgoznak majd alattad, vagy szolgálnak ki a közértbe...


Egyetemen majd normálisabbak lesznek. Addig húzd ki azt a 2 évet 3s tanulj, tanulj , tanulj és próbálj erős maradni!

2019. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia 3 éves kérdés el is ballagtál azóta. Mindvégig ilyen maradt?
2022. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!