Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliban állandóan csesztetnek....

Suliban állandóan csesztetnek. Mit tegyek ellenne?

Figyelt kérdés

Mindennap,szinte minden szünetben és akár mégórán is oknélkül beszologotnak.

Visszaszolok de tovább csinálják.

Nem szolok vissza és úgy teszek mintha lesząrnám de tovább csinálják.

Ütni is csak akkor ütök ha megütnek én meg vissza ütök.

Egyáltalán nemtudok koncentrálni a tanulásra mert még mikor haza érek akkor is az jár fejemben hogy holnap milesz,mennyit fognak szivatni,és hogy mennyit fognak rajtam nevetni.

Teljes szívemből gyűlölöm őket! Kis elkényeztett gyökerek akiknek az átlaga a padlót veri. Akik egyáltalán nem tanulnak semmit (nem mintha én többet de nekem az átlagom is sokkal jobb).

Új suliba nem akarok menni. 3 év múlva lesz a ballagás. Addig kikell birnom ha csak adná az Isten hogy kicsapnák őket.

Magas vagyok de gyenge.

Könnyű belém taposni mert csendes vagyok.

Önbizalmam már régesrég nincs. És a ronda emberek közé tartozok amit szinte mindennap megis kapok.

9.-es vagyok és fiú.

Dúnántúlon élek Magyország részén és azon gondolkodom hogy majd kimegyek majd külföldre ha egy nyelvet perfectül fogok tudni és minél hamarabb itthagyni öket.



2019. márc. 28. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%
Csabi te vagy az?
2019. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor jó volt ismerni, szia.
2019. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora csicska vagy, ha van annyi lelki erőd hogy megöld magad akkor már kioszthatnál 2 pofont is és megoldódna a helyzet. Két emberről van szó nem tízről.
2019. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"egy kicsit jobban utána néztem ennek a dolognak és írták megoldás képpen az öngyilkosságot.

Talán ez lenne a legjobb megoldás!

Már egyébként is egy mély gödörben vagyok."

Ha ezt nem írtad volna, azt gondolnám, hogy értelmes gyerek vagy... Mégis hol néztél utána? És miért hiszel azoknak, akik szerint az öngyilkosság a megoldás? Mit oldana az meg? Abba is belegondoltál, hogy milyen újabb problémákat okozna? Az mind nem számít? Pl. az osztályfőnököd egész életét tönkretennéd, mert élete végéig saját magát okolná amiatt, hogy nem tudta ezt megakadályozni. A szüleidről nem is beszélve. És akkor még ott vannak a testvéreid, a nagyszüleid, az összes rokonod, barátok, ismerősök, stb. Rájuk nem gondolsz, csak saját magadra? Ilyen önző lennél?

Saját magadat ásod be a gödörbe egyre mélyebben azzal, hogy - bár még nem is vagy 16, hiszen még csak 9.-be jársz - itt, vadidegenektől kérsz tanácsot, meg máshol a neten olyanok hülyeségeinek hiszel, akikről szintén nem tudsz semmit, ahelyett, hogy a szüleidhez fordulnál segítségért, meg az ofődhöz. Ők tudják, hogy mi a megoldás. És boldogan segítenének, ha tudnák, hogy baj van. Beszélj velük!

2019. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Elnézést az offért, de ki az a Csabi?

A kérdező?

2019. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Pós te vagy az ?
2019. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük hogy anyuciék nem szeretik őket hogy ekkora gyökerek, vagy van valamilyen mentális betegségük.
2019. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!