Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Iskolában állandóan csesztetne...

Iskolában állandóan csesztetnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé magamnak való vagyok és már nem tudom, hogy nekik menjek,vagy csináljam azt, hogy tudomást sem veszek róluk.

Ez az egész jellemző mindenhol egyébként, iskola, utca...


2013. jan. 30. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogyan csesztetnek? Fizikailag? lelkileg? Mivel piszkálnak fel? beszólnak vagy ütögetnek? Tudom hogy ez milyen, ha rám hallgatsz nem vágsz vissza inkább tűrj hátha abba hagyják, de ha nem hagyják abba és felmegy a pumpa egyikre támadj rá agyald meg egy kicsit ha van benned erő, utána leállnak bár inkább ne próbáld meg, mert a mai világban képesek tömegesen rád támadni iskolán kívül hazafelé.

Beszélj az osztályfőnököddel, vagy menj másik iskolába.

2013. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

+kérdések...

Hány éves vagy?

Hogyan szoktál reagálni erre?

2013. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak "lelkileg", néha bele is nyúlnak a dolgaimba.

Szerintem nagyon gyerekesek, meg idióták az összes, így tűrök már évek óta. Osztályfőnöknek mondanám nem történne semmi. Nem próbálnám meg, hogy leüssem őket pontosan a tömeges dolog miatt, meg amúgy sem lenne értelme a következmények miatt. Inkább tűrök, tudomást sem veszek róluk. Másik iskolába meg azért nem megyek, mert ennél már csak rosszabbak vannak errefelé. Na meg, velem mindenhol ezt csinálnák úgyis, mert sok az idióta...

2013. jan. 30. 22:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam reagálni, hogy nézek előre és nem foglalkoztatnak, de mikor összegyűlnek, rólam dumálnak, meg pofáznak folyamatosan kikivánkozik belőlem egy "dögöljetek meg" és egy bemutatás így szépen... kicsit zavaró, de ezek után szerintem nem fogok ennyit sem csinálni.
2013. jan. 30. 22:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a véleményem, hogy még nagyon "gyerekesek" és idióták.
2013. jan. 30. 22:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Az életkor lemaradt, 17.
2013. jan. 30. 22:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet, hogy aljasan fog hangozni, viszont én hátulról mennék nekik: kiprovokálnám, hogy egy esetnek nyoma legyen - zúzódásnál nem komolyabb -, + kell tanú, aki alátámasztja, szerezni rá egy látleletet, aztán igazgató. Menézném utána őket (anno rólam így álltak le 4 pokoli év után).
2013. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt bonyolult lenne összehozni, meg be van kamerázva az iskola
2013. jan. 30. 23:43
 9/11 anonim ***** válasza:

A fizikai erőszak semmit nem old meg, csak fokoz. És azt mutatja, hogy a illetőnek nincs fantáziája, mindössze ennyi telik tőle.


A csesztetés egy idő után már önmagáért van, megszokásból. Ha sokáig az a tapasztalata valakinek, hogy ez mulatságos, élvezet, akkor rászokik, ezért később hiába kérded miért csinálja. Nem érti a problémát, hiszen tavaly is ezt csinálta.

Vagyis vissza kell menni az elejére. De erre távolból tanácsot adni nem nagyon lehet. Érdemes lenne a környezetedben találni valakit, aki konkrét tanácsot tud adni. Szüleid elsősorban talán.

2013. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én megkérdeztem mi a bajuk velem, erre elkezdtek nevetni és tovább magyarázni a semmit.

Szerintem csak levezetik máson.

2013. jan. 31. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!