Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beleszerettem egy tanaromba....

Beleszerettem egy tanaromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az 100000-ik ilyen kérdés, de mégis...nem tudom, hogy történt meg velem, hogy egy felnőtt férfiba beleszerettem, nem vagyok apakomplexusos meg semmi. Tudom nagyon jól, hogy nem szabadna ezt éreznem, de van, aminek nem tudunk parancsolni. Kérlek, segítsetek, hogyan küzdhetném le ezt az érzést, mit tegyek?
2019. ápr. 6. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Hehee, ha majd megbuktat...
2019. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mit csináljunk? Táncs kell? - - >> Ne kezdj ki vele! A többi pedig rajtad áll.
2019. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kezdek ki vele, de nagyon...valamiért nagyon szenvedek és nem tudom kiverni a fejemből
2019. ápr. 6. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rá.

Inkább a kan osztálytársaidra gondolj.

2019. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Náluk még a Mikulás is jobb...😂
2019. ápr. 6. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet 🤔
2019. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. majd elmúlik.


Az érzéssel nem tudsz mit kezdeni, azt nem te irányítod, viszont a tetteidet igen.

Addig is használd ki előnyödre a dolgot, teperj, tanulj, hogy még jobb legyél a tantárgyából. Hozd ki a helyzetből a legtöbbet, hogy valami haszna is legyen.

2019. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!