Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Beleszerettem a...

Tanárok! Beleszerettem a tanáromba aki már nem tanít többet, ilyenkor mit csináljak? /többi lent/

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Több nincs lent.
2017. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy olyan értelmes tanárral beszélgetni aki tudna nekem normális, korrekt választ adni a kis sztorimra amit privátban mesélnék el.
2017. jún. 29. 14:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tanár, de volt párom, aki 28 éves, adonisz külsejű, ő tanár, 18-20 éveseket tanított, mesélt pár dolgot a diákokról, esetleg tudok segíteni, mire számíthatsz egy ilyen dolognál.
2017. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-as, nem az én tanáromról van szó esetleg? :D

Amúgy ne csinálj semmit. Ez nagyon sok diákkal megesik, nincs benne semmi rossz, amíg képes vagy a rajongás szintjén megtartani az érzéseidet. Amíg tanít téged vagy akár csak oda jársz a suliba, addig ő óriási bajba kerülhet egy ilyen kapcsolat miatt és téged is meghurcolhatnak.

Ha elballagtál (tehát nemcsak a diákja nem vagy, hanem az iskola tanulója sem), akkor kezdj bele bármibe is, bár én akkor sem javaslom, mivel egy szerelmes tinédzser akaratlanul is többet lát bele mindenbe, mint amennyi valóban történik. Egy félresikerült vallomás pedig mindkettőtöknek szörnyen kínos lesz és esélyes, hogy az addig jó viszony is megváltozik.

De írhatnál valami konkrétumot is, hogy vannak/voltak-e jelek arra, hogy a vonzalom kölcsönös. Ritka, de azért nem példátlan a tanár-diák felállásból indult sikeres párkapcsolat.

2017. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez egyoldalú szerelem és már nem tanít engem mivel máshová megy tanítani így nem talalkozom vele, de nem szeretnék ráhajtani...
2017. jún. 29. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nos, az első lépésen ezek szerint már túl vagy, tisztáztad magadban, hogy nem akarsz tőle semmit. Hidd el, ez a legnehezebb. Ha elmegy a suliból, akkor már nem fogsz vele naponta találkozni, így sokkal könnyebb lesz elfelejtened őt. Nem lesz itt semmi baj:)
2017. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még tartom a kapcsolatot vele és ezután is fogom vele de nem tudom elfelejteni akkor sem ha nem írnék vele...
2017. jún. 29. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Elmúlik.
2017. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Belém is beleszeretett egy diák, ami iszonyatosan kellemetlen, mert nem adtam rá okot, sőt, többször finoman jeleztem neki, hogy ez számomra halálosan kínos. Mivel nem is ismered, csak a tanár szerepét látod, valószínűleg a szerelmet összekevered a vonzalommal és egy túlzott felnézéséssel az irányába, gyakran előfordul ez.
2017. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rám bárki írhat ezzel a témával kapcsolatosan, túlvagyok már ilyesmin, tudok tanácsot adni. Vagy ha nem is tanácsot, le tudom írni, mi történt, hogy történt, és hogy lett jobb.

Viszont cserében azt kérem, hogy az én jelenlegi - hasonló, de azért nem a "szerelmesek vagyunk a tanárbácsiba" kategóriás - gondomat is hallgassátok végig, és adjatok néhány tanácsot, írjátok le a véleményeteket. De persze csak a ti gondotok után. :)

2017. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!