Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak már elég hosszú...

Mit csináljak már elég hosszú ideje nagyon tetszik egy (férfi) tanár?

Figyelt kérdés
Kilencedik óta ami már 2 éve volt. De már nincs vele órám. És nyilván tudom hogy ő nem így érez mint én, de eddig az jött le hogy eléggé kedvelt amikor tanított, talán jobban is mint a többieket. De azóta már nem kommunikálunk, mert ugye órán sem találkozunk. :D Annyira rossz, ahányszor meglátom elkezd gyorsan verni a szívem stb. Tudom hogy el kéne nyomnom valahogy, de nem megy és annyira nem is akarom. :/
2019. ápr. 12. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Diákszerelem. Ez egy séma... Majd kinövöd. :)
2019. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam gyerekesnek. Ha diákszerelem, ha nem, 2 éve nem múlik el szóval nem látom esélyét hogy mostanába csak úgy "ki akarnám nőni" :'D
2019. ápr. 12. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Pedig ki fogod, nyugi. ;) A hozzád hasonló helyzetben lévők is mind ezt mondják persze, hogy "ők mások, ez nem olyan, ez teljesen más"...Igen, hát persze. :)
2019. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Elég irritáló személyiséged lehet. :)
2019. ápr. 14. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Te pedig fantasztikus emberismerő lehetsz, igazán büszke lehetsz magadra, komolyan. :) Örülök, hogy így látatlanban sikerült kiismerned. :)

A kérdésedre pedig szerintem érdemben válaszoltam. Vagy azt akarod, hogy én is és a többi válaszoló is állítsa az ellenkezőjét csak mert azt akarod olvasni? Ha igen, akkor felesleges volt "segítséget kérned", hisz nincs is szükséged segítségre.

2019. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van a válaszolónak.

Az enyém is különleges volt... máshogy nézett rám, én meg olvadoztam, és mindez évekig. Aztán kiderült, hogy a nagy lóf/sz ez, nem igaz szerelem. rajongtam érte, amíg nem jött egy másik, kedvesebb, szebb szemű, olyan, aki jobban odafigyelt, értékelte, ha készülök, elsőre megjegyezte a nevem, szápen mosolygott, személyes dolgokról érdeklődött, stb. Aztán az volt "más", és nem diákszerelem, mert ez komoly... aztán főiskola és jött az újabb tárgya a rajongásnak :)


Ez ilyen. vannak ilyen típusú emberek, akik könnyen "szerelembe esnek".

Ne aggódj, leszel te még szerelmes oktatódba, mentorodba, orvosodba ;) Mindegy, csak kedves legyen és valamilyen okból fel lehessen nézni rá.


Nem olyan rossz ám az örök rózsaszín köd :P

2019. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%

Az előző szépen összefoglalta, de láttam már kivételt.


1 évet vagy még a suliban, ha elballagtál és ő is szabad akkor hajrá. :D

Én jó barátságban vagyok az egyik volt tanárommal, szóval lehet te meg megtaláltad a "férjed". :)

De az érettségit várd meg, egyrészt a szabályok, másrészt letesztelheted, hogy akkor is tetszik ha nem tanári szerepben van.

Egyébként van pár ilyen sztorim ismerősöktől, ha érdekel mesélek. :)

2019. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!