Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy elég régóta vagyok ilyen se veled, se nélküled kapcsolatban ezzel a sráccal (1 hétig hajnalig beszélgetünk nagyon bizalmas, személyes dolgokról is, aztán 1 hétig nem keres (mindig ő ír rám, mert én félek kezdeményezni)), és nekem nagyon tetszik. Sok mindent tudunk egymásról, sűrűn bókol, és sokszor elég kétértelmű,(nem tudom eldönteni, hogy szivatásból, vagy igazán) tetszésnyílvánításával (finoman szólva) kapcsolatos üzeneteket küld. Minden platformon beszélünk. Az viszont gáz, hogy a suliban szinte semmi kontakt verbálisan(osztálytársak vagyunk). Viszont megállás nélkül néz, fürkészi, hogy mikor nézek vissza és ezeket szinte az összes osztálytársam szóvá tette. Ilyen és ehhez hasonló apróságok minden nap történnek. Mindig az az érzésem, hogy mégis szivat. Ki tudja, hány lánnyal csinálhatja még ezt? Most például a nem beszélős időket élem, és egyre jobban fáj, hogy nem nyílik meg. Hozzáteszem, nagyon félek rákérdezni, hogy ugyanis mi a fene van. Mit tegyek?

2019. márc. 30. 22:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Lehet azért nem nyílik meg annyira mert te se vagy az a fajta. Küldj te is kétértelmű jeleket. Én ezt tenném.
2019. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami ötlet, hogy legyen ehhez az egészhez önbizalmam?
2019. márc. 30. 22:59
 3/11 Djicecream1235 ***** válasza:
40%
Szerintem az lenne a megoldás, hogy nyiss egy kamuprofilt, és írj rá valahol, mondjuk Facebook-on, és nyomulj rá!Ha elutasítóan reagál a kamuprofilodra, akkor jó helyzetben vagy, és valószínüleg csak húzza az agyad ezekkel a szivatásokkal, de ha pedig a "pozitív"(nyilván neked nem lesz pozitív) irányba indul a beszélgetés, akkor dobd be azt a "kártyát", hogy menned kell aludni(a kamuprofiloddal) hogy megszakadjon a beszélgetés, majd holnap nyomd az orra elé! Remélem érthetően írtam le!
2019. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Djicecream1235 ***** válasza:
Vagy vegyél erőt magadon, és most vagy most(soha lenne, de hát ugye az nem jó) alapon írj rá! Az egész életed csak nem megy tönkre ha te kezdeményezed a beszélgetést. Ne érts félre én is nagyon félénk vagyok az ilyen dolgokhoz, de próbáld meg!
2019. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ebben lehet valami. Megpróbálok kezdeményezni, a kamu profil kicsit sok még. De ki tudja, lehet, hogy be kell vetnem.
2019. márc. 31. 22:18
 6/11 anonim válasza:
tutira.
2019. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha nem kommunikálsz vele, nem fogja meg tudni, hogy zavar téged valami. Végülis nem gondolatolvasó. Nem kell ide kamu profil. Egyszerűen kérdezd meg tőle. Jobb túljutni rajta, mint kétségek közt őrlödni.
2019. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van! Gyűjtök egy kis erőt hozzá :)
2019. ápr. 2. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy bejössz-e neki, max. ha iskolán kívül is szívesen tölti veled az idejét. Ha jól értettem , szóval nem hiszem hogy segítene, ha rákérdeznél, a srácok nehezen nyílnak meg egy kérdéstől. Szerintem elég ha nem menekülsz el előle, és keresed a társaságát, persze nem mindegy az se hogy hány éves. Egy nyolc éves kevésbé tud megnyílni mint egy 20 éves. Hozz fel egy olyan témát amiről szívesen beszél. Ha mondjuk szereti az elefántcsontparti focicsapatot akkor arról, de ha nem teszel semmit, akkor nem fog megnyílni. Ha azt akarod kideríteni, hogy szivat-e, gondold át hogy mi oka lehet, esetleg figyeld hogy más lányokat is néz-e. Többet nem nagyon tudsz szerintem tenni, max. vonjál be egy másik lányt, aki segít
2019. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De mindig bennem van az a félelem, hogy besülök. Tudom, hogy erőt kell vegyek magamon. Csak elég nehéz.
2019. ápr. 2. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!