Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetne azt megboszúlni...

Hogyan lehetne azt megboszúlni hogy a kollégiumban eröszakkal lezuhanyoztattak engem?

Figyelt kérdés
Nem erösségem a fürdés, zuhanyzàs elismerem de ezt azért akkor se kellett volna. Kitervelték elöre, elkaptak és többen bevittek a zuhanyzóba és lezuhanyoztattak. Ruhàkat leszedték rólam. Még csajokat is hivtak akik végignézték az egészet. Hogy még jobban megszégyenüljek. Nagyon utàlok itt mindenkit. Most màr mindennap zuhanyoznom kell mert megkérdik segitsenek e?? Nem tudom feldolgozni. És még valami én nem szeretek zuhanyozni se fürdeni. Szeretek büdös lenni. Mindennap nekem ez am is kinzas. Bosszut akarok àllni. Hogyan csinàljam?? F

2019. ápr. 15. 17:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Plusz a sorkatonasag eltorlese mint bosszu? Na ne viccelj.
2019. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!