Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen egy tanár gyerekének...

Milyen egy tanár gyerekének lenni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyám nem abban a suliban tanított ahova jártam, így ennyi erővel bárhol dolgozhatott volna. Semmi extra
2019. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Otthon sokat javít dolgozatokat pl? Középiskolában tanít vagy általános?
2019. ápr. 15. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Az osztálytarsam apukája tanította az osztályunkat. (őt nem) a tesója pedig kistanár volt egy évig. Annyiban volt más neki, hogy az apukája sokat mesélt róla, úgyhogy többet tudtunk róla mi is, mint ő szerette volna, illetve előtte annyira nem illet szidni a tanárurat. Néha kapott olyan kérdéseket, h apud tudja ha valaki puskazik? (tudja.) vagy, kérdezd már meg apud legyszi, hogy... (ez mondjuk elég idegesítő) de folyosókon nem találkoznak annyira, délután meg néha együtt mennek haza, de azt se gyakran. Szóval kicsit kellemetlen, ha az egész család bemaffiázza az iskolát, de ha nem vagy lógós gengszter gyerek, semmi extra.
2019. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1: nyelvtanár, így mindkettőben. Igen, szokott otthon dolgozni.
2019. ápr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem apám szülei tanárok voltak. Nem volt semmi különleges benne nekik. Volt, aki megkérdezte őket, hogy akkor a gyerek otthon is tanítónéninek meg tanítóbácsinak hívja e őket. :)


Mi (a gyerekei) sokszor nevettünk azon, hogy milyen lehet már, hogy a tanítónéni ad egy egyest a fiának, aztán hazaér a fia és otthon megkérdezi "Szia fiam, milyen volt a suli, kaptál jegyet?" :D


Amúgy annyiban volt más, mint egy átlag diáknak, hogy a tanárok MINDENT elmondtak a nagyszüleimnek, ami a gyerekükkel történt (rosszalkodott, rossz jegyet kapott, nagyon jól viselkedett, jó jegyet kapott, hasonlók), tehát apámnak be se kellett számolni a tanulmányairól, mert úgyis tudták a nagyszüleim. :D

2019. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem keresztanyum tanított engem két évig s azelőtt is ugyanabban a suliban tanított. Amíg tanított megkaptam néhányszor az osztálytársaimtól hogy azért kaptam jó jegyet mert rokonom. Azelőtt meg különösebben nem érintett hogy ott van a suliban, annyi hogy így anya mindent tudott rólam mert a tanítónéni elmondta keresztanyumnak s ez fordítva is működött. Meg nagyon sok más tanítónéni is ismert pont ezért név szerint pedig én nem is ismertem őket XD


mellesleg anyum is tanár csak más suliban. Ezt mi annyiban érezzük hogy ugye néha javít otthon, meg meséli a viccesebb vagy idegesítőbb storykat, délután mindig otthon van velünk s hétvégén is

2019. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, engem inkább az érdekel, milyen nem tanár gyerekének lenni?
2019. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!