Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Milyen egy tanár gyerekének lenni?

ápr. 15. 22:35  Privát üzenet  

A válaszok
Anyám nem abban a suliban tanított ahova jártam, így ennyi erővel bárhol dolgozhatott volna. Semmi extra

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 15. 22:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Otthon sokat javít dolgozatokat pl? Középiskolában tanít vagy általános?

# 2/7Időpont ápr. 15. 22:42 Privát üzenet
Az osztálytarsam apukája tanította az osztályunkat. (őt nem) a tesója pedig kistanár volt egy évig. Annyiban volt más neki, hogy az apukája sokat mesélt róla, úgyhogy többet tudtunk róla mi is, mint ő szerette volna, illetve előtte annyira nem illet szidni a tanárurat. Néha kapott olyan kérdéseket, h apud tudja ha valaki puskazik? (tudja.) vagy, kérdezd már meg apud legyszi, hogy... (ez mondjuk elég idegesítő) de folyosókon nem találkoznak annyira, délután meg néha együtt mennek haza, de azt se gyakran. Szóval kicsit kellemetlen, ha az egész család bemaffiázza az iskolát, de ha nem vagy lógós gengszter gyerek, semmi extra.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 15. 22:54 Privát üzenet
1: nyelvtanár, így mindkettőben. Igen, szokott otthon dolgozni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 16. 06:24 Privát üzenet
poccok nevű felhasználó válasza:

Nekem apám szülei tanárok voltak. Nem volt semmi különleges benne nekik. Volt, aki megkérdezte őket, hogy akkor a gyerek otthon is tanítónéninek meg tanítóbácsinak hívja e őket. :)

Mi (a gyerekei) sokszor nevettünk azon, hogy milyen lehet már, hogy a tanítónéni ad egy egyest a fiának, aztán hazaér a fia és otthon megkérdezi "Szia fiam, milyen volt a suli, kaptál jegyet?" :D

Amúgy annyiban volt más, mint egy átlag diáknak, hogy a tanárok MINDENT elmondtak a nagyszüleimnek, ami a gyerekükkel történt (rosszalkodott, rossz jegyet kapott, nagyon jól viselkedett, jó jegyet kapott, hasonlók), tehát apámnak be se kellett számolni a tanulmányairól, mert úgyis tudták a nagyszüleim. :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 16. 10:12 Privát üzenet

nekem keresztanyum tanított engem két évig s azelőtt is ugyanabban a suliban tanított. Amíg tanított megkaptam néhányszor az osztálytársaimtól hogy azért kaptam jó jegyet mert rokonom. Azelőtt meg különösebben nem érintett hogy ott van a suliban, annyi hogy így anya mindent tudott rólam mert a tanítónéni elmondta keresztanyumnak s ez fordítva is működött. Meg nagyon sok más tanítónéni is ismert pont ezért név szerint pedig én nem is ismertem őket XD

mellesleg anyum is tanár csak más suliban. Ezt mi annyiban érezzük hogy ugye néha javít otthon, meg meséli a viccesebb vagy idegesítőbb storykat, délután mindig otthon van velünk s hétvégén is

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 16. 17:56 Privát üzenet
Hülye kérdés, engem inkább az érdekel, milyen nem tanár gyerekének lenni?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 20. 13:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen ajándekot vegyek a felkészítő tanáromnak?
Kötelezhetnek erre?
Mit csináljak már elég hosszú ideje nagyon tetszik egy (férfi) tanár?
Szerintetek egy osztálytalálkozónak miről kellene szólnia?
Hogy mondhat a szülő olyat a 14-18 éves gyerekének, hogy hagyd ott az iskolát, ha ráadásul tanár?
Lehet-e egy tanár osztályfőnöke a saját gyerekének?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!