Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhat a szülő olyat a...

Hogy mondhat a szülő olyat a 14-18 éves gyerekének, hogy hagyd ott az iskolát, ha ráadásul tanár?

Figyelt kérdés

Ahányszor lebetegszem vagy hiányzok pár napot, esetleg becsúszik egy rossz jegy, akkor egyből elkezdik. Pedig szorgalmas voltam mindig is és nagyon lelkiismeretes, ezért lehet ilyen dolgokkal kikészíteni hónapokra. Hiába bánom meg a bűnömet, hogy igen nem tanultam eleget, ezt meg azt másképp kellett volna, igen jobban fel kellett volna öltöznöm vagy mégsem hiányozni, hanem bemenni full betegen. És, már én is elkezdem szapulni meg szidni magamat, hiába bánom meg minden valós vagy vélt bűnömet, akkor is ezt csinálják. Persze megdícsérni nem kellett soha.

Miért jó így megkínozni valakit? Hónapokra élvezni az életkedvét önbizalmát. Hogy mondhat egy szülő olyat a gyerekének, hogy hagyd ott az iskolát, mert hiányoztál 3 napot? Most egyetemen is full ez megy. Hiába teszek még bármit, még meg is vernek.


2017. jún. 8. 12:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Egyetemre jársz, és megvernek....

Itt már Te is jó hūlye vagy... elnézést a kifejezésért....

Egyébként meg jól kösd fel gatyát, mert ha ilyen tutyi vagy, es ezt a többi ember meglátja mindenki átfog rajtad gázolni....

2017. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Az utolsó mondatodig meg voltam győződve, hogy valamilyen általános iskolás írja le a sanyarú sorsát.

Ha -valóban- egyetemista vagy, nem sokat fejlődtél.

2017. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem lett meg egy tárgyam tavaly, amit újra fel kellett vennem. Ezért készítettek ki. KB. minden reggel el lett mondva, hogy milyen elmegyógyintézetbe zárat, meg hasonlók. Meg azóta én vagyok a piszok szemét, akivel akárki megtehet bármit.
2017. jún. 8. 13:03
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Amint tudsz, költözz el otthonról.
2017. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te már írtál kérdést ezzel kapcsolatban: akkor is azt mondtuk, hogy húzz el otthonról koliba! (Nyári koli is van, NEM KELL velük élned - hacsak nem akarsz mártirkodni)
2017. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Költözz el.
2017. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
De mit tud tenni, ha nincs hova költöznie? Ha megverik, max elszaladni tud.
2017. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy a többség írja költözz el, ha nincs hozzá egyelőre lelkierőd, kérj segítséget a helyi vagy közeli családsegítő központban, ott nem fognak meglepődni az ilyen fogyatékos szülőkön. Ha ilyen körülmények mellett egy egyetemi bejutást össze tudtál hozni, nem nagyon lesz rájuk szükséged a továbbiakban. Nem tudom, de lehet, hogy még különböző szociális juttatásokat is lehet kérni ilyen helyzetben. A családsegítőket meg épp az ilyen idióta szülők ellen hozták létre.
2017. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Költőnő? ***** válasza:
77%
A szüleid agresszor, neurotikus gyökerek. Kezdj el magaddal és ne velük foglalkozni, mert ők nem fognak megváltozni és addig még fogják ezt veled tenni, amíg megtehetik.
2017. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem tudok hova menni.

Arról nem beszélve, hogy ilyennel fenyegetnek, hogy bezáratnak az elmegyógyintézetbe, rám hívják az ügyeletet. Ha meg látják rajtam, hogy bánt vagy sírok, akkor még jobban élvezik és közlik, hogy milyen antidepresszáns meg altatót kellene szednem. Ha sírok, akkor is én vagyok a hibás...

2017. jún. 8. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!