Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha néhàny elvetemült làny a...

Ha néhàny elvetemült làny a suliban arra kérnek hogy menjek velük és mutassam meg nekik mi van a nadràgomban akkor ez csak szivatàs?

Figyelt kérdés
Középiskola, elég gagyi szr suli. Szóval ebböl sülhet ki bàrmi jó vagy csak nevetni akarnak meg szivatni?? Én elszaladtam tölük szó nélkül mikor ezt mondtàk, otthagytam öket.
2019. ápr. 23. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Idióta vagy.
2019. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szívatnának, ha van egy kis önbecsülésed, nem egyezel bele.
2019. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem fognak ott helyben lecumizni abban biztos lehetsz
2019. ápr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik hogy szívatni akarnak, de semmi sem biztos, ha elég bátor vagy akkor azt mondod nekik hogy először ők mutassák meg azt te is meg mutatod nekik, nyilván te ne mutasd meg nekik, sok sikert, ne fuss el tőlük, légy kemény, sok sikert :-)
2019. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, szerintem nem kíváncsiak rá, hogy mi van a nadrágodban...
2019. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kitalálnék valami vicceset. Pl egy csomag virslet vennék elő a gatyámból. Aztán csámcsogjanak rajta 😃
2019. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel dupla gatyát; Mi van a nadrágomban? Még egy nadrág :D


Am szivatni akarnak. Gondold el fordított esetben; mit szólnál, ha valaki levenné előtted a gatyóját? Furának gondolnád, nem?

2019. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Ne aggódj, majd a fél iskola arról fog beszélni, hogy mekkora egy lúzer vagy, hogy elfutsz a lányok elől. :D
2019. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!