Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van még valaki olyan “elvetemü...

Van még valaki olyan “elvetemült”, aki nem akar szabira menni?

Figyelt kérdés
Állandóan kivetetik, mert hogy neked sok van, de hát úgyis elfogy év végére... Nem értem, nem szeretek ott hagyni csapot-papot, még nem végeztem semmivel sem jóformán.
2019. ápr. 20. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Én èvekig egyszer se mentem el.

Mivel kontraktor vagyok,ezèrt nem is éri meg.

2019. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En sem szeretek csak ugy szabikra jarkalni, kiveve amikor beut a depresszio es nincs kedvem bemenni, parhavonta van ilyen, illetve amikor van valami konkret programom, ami miatt kell a szabadnap. De csak ugy, mert most epp jo lenne egy kis pihi, nem veszek ki szabit.
2019. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem most pont nem alkalmas, most volt egy verziófrissítés abban a programban amiben dolgozunk, csak hibás ellenőrzési szabályt futtattak le, leghamarabb kedden javítják és szerettem volna helyretenni. Annyira betanuló vagyok még, hogy most is van valami új, amit még nem csináltam...
2019. ápr. 20. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem előző helyen márciusig kb 10 nap nem kért szabit kiadtak (21 napom volt) saját döntésükből és megütött a guta. Szóltam a főnöknek, hogy nem kell a szabi, később szeretném kivenni, de azt mondta, ő rendelkezik a szabik x%-ról - ami tényleg így van, de hála neki a nyári szabim ugrott akkor. Ostoba liba :(
2019. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, az tényleg kitolás... Nekem ugyan sok van, pedig még fiatal vagyok, csak van két 16 alatti gyerekem.
2019. ápr. 20. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk azt mondtak, aprilis vegeeig mindenki vegyen ki ot nap szabit, de nekem szerencsere mar megvolt az ot nap addigra, mert ketszer is megfaztam es nem mentem be, es szabinak irtuk ki tappenz helyett.
2019. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!