Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon nem kedvelem az új...

Nagyon nem kedvelem az új osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Csináltak egy csoportot ahova felvettek pár embert de nagyon nem szimpatikusak már azon gondolkoztam hogy fellebbezzek egy másik suliba hátha oda felveszek, szerintetek jobb lesz? Vagy ha nem sikerült hogy tudnám túlélni velük?

2019. ápr. 27. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy facebook csoportbeli beszélgetés alapján leírtad az egész osztályt? Mi a garancia, hogy az új osztályodba járó diákok nem lesznek ugyanilyenek?
2019. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Mindenhol ugyanez lesz. MINDEN osztályban van minimum egy gyerek, akinek a lételeme, hogy aki épp nincs ott, kibeszéli.


Nálunk is volt ilyen; ha nem voltál bent a teremben, tuti, hogy téged beszéltek ki. Valahányszor a lukas órán ülétünk, azt hallgattam a hiányzókról, hogy milyen bűne van, miért idegesíti őket.


Engem egyszer úgy beszéltek ki, hogy csak pisilni szaladtam ki és mire visszaértem, már hallottam, hogy így meg úgy vagyok bosszantó. :D

2019. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!