Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni ha szétszednek...

Mit lehet tenni ha szétszednek az osztàlytàrsaim ezen az okj-s képzésen engem?

Figyelt kérdés
Munkaügyi központ segitségével jàrok okj-s képzésre. Mivel munkanélküli vagyok és beiskolàztak. Nos engem itt mindennap csesztetnek nagyon. Ràjöttek arra is hogy sose volt baràtnöm és lenéznek pedig kitalàltam ezt azt de tudjàk hogy hazudok. Meg lenéznek mert nem kocsmàzok nem bulizok. És mert csendes vsgyok. Mindennap hülyére szekàllnak. Van hogy nekem jönnek többen is lebirkóznak szerintük csak játék. Igy sanyika ugy sanyika. Mindig terrorrizalnak en vagyok az osztaly balekja. Kilepni nem lehet kulonben sulyos anyagi kovetkezmenyei lesznek. Szerzodest alairtsm. Még csak egy honapja jarok kb meg van 5 honap. Egyebkent dolgoztam ezelott gyarban ott is nagyon szenvedtem mint a kutya. Csesztettek ott is mindent ràmkentek. Kihajtottàk a belem. Miért ilyen kegyetlen velem a sors??? Szoltam am tanarnak azt mondta ààà csak hulyeskednek. F

2019. márc. 18. 19:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2019. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És te felnőtt ember vagy? Atyaég...
2019. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21. Persze felnöttek vagyunk. Ez felnottkepzes. A munkaugyi kozpont fizeti meg szervez ilyeneket.
2019. márc. 18. 19:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Es minden hetkoznap oda kell jarni mintha munkahely lenne.
2019. márc. 18. 19:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Itt a nagy reszuk mind ilyen nagy allat, en meg vekony es sovany.
2019. márc. 18. 19:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Tanulj egy balek rossz döntéseiből! Nem azért vagy ott hogy igyál, bulizz, megfelelj olyan embereknek akik nem a barátaid és feltehetően nem is találkoztok később a képzés elvégzése után. Mond el nekik normálisan hogy miért vagy ott mi a célod vele és lehet gondolkodni kezdenek. Nem éri meg perkálni miattuk ezért ne függj tőlük érzelmileg. Legyél stabil abban amit akarsz ha ezt látják nem fognak piszkálni de tényleg akard és végezd is el. Nem véletlen írtam sajnos láttam mi ennek a vége ha hagyod magad. Az erősebb kutya baszik nem a hangosabb.
2019. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapot kibirsz. Ne beszelgess velük, ha úgyis minden miatt beléd kötnek.

Nincs olyan, aki hozzád hasonlóan ki van rekesztve? Ha van ilyen, vele próbáld megtalalni a közös hangot.

De kitartás, vége lesz és soha többet nem kell látnod őket.

Egyik csalàdtagom 2 OKJt is végzett, egy emberrel tartja minimálisan a kapcsolatot mert közel lakik, a többivel nem is találkozott a vizsga óta m

2019. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
En nem akarok veluk beszelni de odajonnek ahol en vagyok. Van hogy a tanar nem jon vissza es ezert mondjuk egy oras lesz az ebed. Na olyankor is csoportosan odajonnek bastatni engem. Meg mindig amikor csak lehet.
2019. márc. 18. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Fülhallgató,hangos zene és egy eldugott hely. Nekem ezek segítettek átvészelni a sulit. Sajnos én is egy sokszor megalázott ember volzltam. Örülök,hogy ennek már vége.
2019. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj pl van fel ora ebed szunet. Ha az letelik mindenkinek a teremben kell lennie mert lehet 5 perc mulva jon a tanar de lehet csak fel ora mulva. Ott kell lenni mert ha jon es nem vsgy ott akkor azt beirja.
2019. márc. 18. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!