Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ballagás utáni napon tanítás...

Ballagás utáni napon tanítás egy középiskolában? Ez a szervezés magasiskolája?

Figyelt kérdés

Mit szóltok ehhez? Május 1 szerda munkaszüneti nap, május 2 csüt ballagás nincs tanítás, május 3 péntek TANÍTÁS. Ballagás utáni napon tanítás...

Majd itt a hétvége majd jövő hét érettségi szünet H-K-Sz nincs tanítás. De azért ezt az 1 db pénteket be kellett szúrni mindenképp mert azon áll a világi sorsa.


Ja ki van ott benn a suliban ezen a pénteki napon azt nem tudom mert én is szartam az egészre nem mentem be, beírnak majd 6 db igazolatlan órát aztán akkor mi van semmi. (ha beírják egyáltalán mert sejtésem szerint a suli 90%-a hiányzik így sanszos hogy nem is írnak hiányzókat)


2019. máj. 3. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez formális nap, nem tanítás lesz, te birka. Csak felkeszito a jövő heti erettsegire. 🙂
2019. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Csak felkeszito a jövő heti erettsegire"


Na az biztos nem mert a 12. osztály az fel lett mentve azoknak nem kell menni.


meg aztán jól néznénk ki ha most 2 nappal az érettségi előtt még arra készítik fel őket. Erre készülnek 4 év.... mit számít az az 1 nap főleg hogy a 12-nek még hivatalosan se kell mennie.



És de, tanítás lesz! Papírforma szerint.

2019. máj. 3. 09:45
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Magyarul írom akkor, mert hallod gondolkodási zsákutca a mai tizenéves korosztaly. Nem szakmai felkeszito nap, hanem általános és nem nekik, hanem nektek, hogy mikor nem kell menni be jövő héten és meddig, mi a procedúra. Érettségi alatt nektek szabadság van, te dinnye. 😃😃😃😃 Ennyi ésszel szabadlábon.

Én 4,5 érettségi átlaggal, emelt 5os földrajz érettségivel csak a 2. megjelölt helyre kerültem be anno 2006ban, ma meg minden gyökér egyetemre megy. 😂😂😂

2019. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Nem szakmai felkeszito nap, hanem általános és nem nekik, hanem nektek, hogy mikor nem kell menni be jövő héten és meddig, mi a procedúra"


Hahahaaa... ezt tavaly szept 1 óta tudjuk akkor megkaptuk írásban május 6-7-8 érettségi szünet nincs tanítás.


ezt tavaly szetp óta tudjuk nincs rajta mit beszélni ja és nem tudom te mely középkorban élsz de van egy olyan bűvös dolog hogy iskolai honlap és ott midnen kinn van. Tudod betűvel.


ott van mely napokon nem kell menni. Ezen nincs mit bezsélni.

2019. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Ha végzős vagy, akkor nem kell menned. Ha meg nem vagy végzős, akkor mit érdekel az egész? Ugyanolyan nap mint bármelyik másik.
2019. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De ha lenne is... ezt a "megbeszélést" 7 ÓRÁBAN (8-14.45-ig) kell lefolytatni? Nem sok az egy csöppet erre.... hM?
2019. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Te ugyanaz vagy, aki azon hőbörgött, hogy minek van témazáró a szünet előtti napon, de leszarod, mert úgysem megy be senki, és tanulni se fogtok? Áruld már el, melyik ez a remek intézmény, nehogy odaírassam a kölykeimet... :)))
2019. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#4

"van egy olyan bűvös dolog hogy iskolai honlap és ott midnen kinn van"

Már ahol. Az én sulimnak nem volt weboldala.

2019. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a napok a legjobbak, nincs tanítás, csak beszélgetés a tanárokkal, lógás az osztálytársakkal. Lúzer, aki nem megy be ilyenkor
2019. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Áruld már el, melyik ez a remek intézmény, nehogy odaírassam a kölykeimet... :)))

"


Egyházi... ennyi legyen legyen elég. És jól látod IDE NE írasd a kölködet ha jót akarsz neki.


Ha ki akarod csinálni egy életre akkor viszont ez a te helyed. Pedo papokkal mi kell ennél több?

2019. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!