Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Tudnátok írni verseket/idézeteket egy tanárnak?

Szeretném az egyik tanáromat lerajzolni, a jó pár évért, miatta jutottam el oda, ahol most vagyok, neki köszönhetek mindent. Viszont a rajzot kevésnek találom, szeretnék a hátuljára írni egy olyan verset/idézetet amibe megköszönöm neki mindezt. Ilyesmi verseket/idézeteket várnék!

Keress kérdéseket hasonló témákban: tanár, rajz, vers, idézet, hála

máj. 16. 19:33  Privát üzenet  

A válaszok
„A lényeg, hogy te vagy az első. Mikor a többiek fékeznek, akkor is tövig nyomod a gázt, mióta tudod, mindig az a jófiú, aki nyer. Hát jól teszed, ha megteszed, amit kell. Hidd el, hogy csak így lehet ez a hely a végén valami Amerika” /Platón/

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 20:28 Privát üzenet

Oszd meg a tudásodat másokkal: ez az egyik módja annak, hogy halhatatlan légy.

Tendzin Gjaco

Tanulni annyi, mint felismerni, amit régóta tudsz. Cselekedni: bizonyságot tenni arról, hogy tudod. Tanítani: emlékeztetni másokat, hogy tudják ők is, ugyanolyan jól.

Richard Bach

A jó tanító nem saját tudásának gyümölcseit osztja meg a tanítványaival, hanem megmutatja nekik, hogyan arassák le saját gondolataik gyümölcseit.

(Kahlil Gibran)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 17. 17:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régen miért volt szokás a diákoknak egy almát adni a tanárnak reggelente, vagy az asztalára tenni?
Emailt úgy kezdeni tanárnak, hogy "Üdvözletem" nem béna, parasztos?
Hogy küldjem el a házi dolgozatot a tanárnak?
Hazudtam valami nagyon nagyot egy tanárnak és igazából nem tudom mért mert amugy aki miatt az egész osztály hazudott tök bunkó. Most meg bűntudatom van és nem tudom, hogy mit...
Tudtok mondani tanárnak való idézeteket?
Szalagavatón mondanom kell idézetet egy tanárnak (kémi-angol szakos) ismertek jó idézeteket, jó tanároknak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!