Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért néz ki sulin kívül...

Miért néz ki sulin kívül nagyon máshogy?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban, elég gyengén öltözködik, melegítő, ugyanaz a farmer, ugyanaz a kabát, sose láttam kiengedve a haját, csak alapzó szokott rajta lenni, semmi más smink, egyszerű nike cipő, stb. Az összes instás, face-s képén brutál módon néz ki, mintha nem is ő lenne, de azt hittem, csak photoshop vagy ilyesmi, suliban olyan kis jellegtelen, nem is veszed észre. Viszont nemrég láttam a városban egy társasággal, percekig kellett néznem, hogy megismerjem. Full smink, belőtt haj, ruha, bokacsizma, ékszerek, stb.

Az a kérdésem, hogy ha ő tud úgy is kinézni, akkor miért nem néz ki így a suliban is?


2019. máj. 22. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Talán mert az iskola nem erre való. Természetes, hogy egy buliba csinosan kiöltözik, az iskolában meg úgy öltözik, ahogy ott illik.
2019. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Próbálj meg te órákig készülődni sulira minden egyes reggel.
2019. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem szeret korán kelni.
2019. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Azt tudnám, hogy ez téged miért zavar ennyire...
2019. máj. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!