Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti fiú osztálytársaitok is...

A ti fiú osztálytársaitok is szoktak hangosan böfögni/fingani?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk kemény 1 lány volt az osztályban, szóval fiú osztály voltunk, de egyik sem volt mindennapos jelenség, viszont volt egy nagyon vicces fingásos pillanat, ezt azóta is emlegetjük, pedig már rég nem vagyunk középiskolások.


Volt egy nagyon jófej nyelvtan tanárnőnk, aki kedvelt minket, szóval nem zavarta, hogyha néha volt egy kis káosz az órán és beszélgettünk. Éppen nagy beszélgetsek folytak az órán, amikor úgy gondolt az egyik osztálytársunk, hogy itt az ideje elereszteni egy sunyi, lapos fingot. Már kb. 1,5 - 2 perce folyamatosan beszélgetett mindenki, mire sikerült az osztálytársunknak erőt vennie magán, hogy fingjon egyet, de mielőtt fingott volna mindenki elkussolt, mintha tudtuk volna, hogy mi fog következni. Végül nem egy sunyi lapos fing lett belőle, hanem olyan hangosat fingott a srác, hogy még a folyosón és a szomszéd teremben is hallották. Aztán kicsit meglepődötten, de felháborodva rákérdezett, hogy mégis miért nem tudtunk 1-2 mp-el tovább hangoskodni. :DDD

2019. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pár lány csinálta ezeket az osztályban..
2019. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

#2:

Még soha életemben nem hallottam csajt fingani. 😮

2019. máj. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk a "bajszukat" meg a karjukon a szőrt "gyantázták" celuxszal az óra közepén 😂😂
2019. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Az én fiú osztálytársaim szoktak hangosan fingani óra közben.
2019. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
97%

Böfögni szoktak, fingani csak akkor, ha bemásznak a zongora alá 😂😂😂

(Nem vicc)

2019. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
97%
Igen szoktak. (Elég büdösen)
2019. júl. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem, viszont van egy tantárgy aminél másik osztállyal vagyok és ők viszont igen. Szerencsére csak heti négy órám van velük.
2023. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az 50 körüli férfi kollégáimm szoktak. Sulimban nem voltak fogyatékosok.
2023. jan. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is felnőtt vagyok, középkorú nő, és én azt hinném, hogy ez a viselkedés elmúlik hetedik, nyolcadik osztály után. De nem. Felnőttként is vannak ilyenek, akik szerint ez okés, sőt szórakoztató.
2023. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!