Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom elfelejtette beírni...

A tanárom elfelejtette beírni a jegyemet. Hogyan írjak neki?

Figyelt kérdés
Egyéni feladatról van szó az egyetemen, neki kellett volna beírni a jegyet. Akinek tartott idén valamilyen kurzust, azoknak mindenféle jegyet beírt már a múlt héten. Ez a hét lenne a határidő az évközi jegyek beírásához. Szerintetek mit, hogyan írjak neki, hogy illedelmesen emlékeztessem? Eddig ami eszembe jutott, az mind kicsit sértő volt :D bocsi, villamosmérnöki karon vagyok, az emberi kapcsolatok nem az erősségem...
2019. máj. 29. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy elfelejtette beirni? Es miert kene irj neki? Mikor talalkozol vele mondd el mi bajod s kesz.Nem kell tulbonyolitani nem a polgarmesterrel beszelsz
2019. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért kellene írnom neki, mert ha nem írja be, akkor "megbuktam" egy 6 kredites tárgyból. Onnan tudom hogy elfelejtette, hogy már régebben e-maileztem vele, hogy akkor küldöm a beszámolót, ő válaszolt hogy megkapta a külső konzulenstől a jegyjavaslatot, és... semmi. Amikor megkapják a beszámolót + jegyjavaslatot is, egyből beírják a jegyet a neptunba is. Ez nem történt meg. Amúgy nem találkozom vele.

Mindenképpen írok neki, csak a jó megfogalmazást nem sikerült még megtalálnom. De mindegy, majd írok valamit, hogy nem láttam a jegyemet beírva.

2019. máj. 29. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkozni tudsz vele még a héten, felesleges ráírnod. De ha mégis, akkor:


"Tisztelt Tanár Úr/Nő! Ugye tudniillik, hogy ezen a héten kell beírni a jegyeket xy tárgyból, s mivel nekem úgy jelzi a rendszer, hogy nincsenek jegyeim beírva, ezért azzal a kéréssel fordulok Önhöz, hogy legyen szíves ennek utána járni.


Megértését köszönöm.

Üdv."


:DDDD

2019. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az agonizálás amiatt megy, hogy nála nagyon fontos, hogyan fogalmazod meg a dolgaidat, mert elég sértődékeny ember :)
2019. máj. 29. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy van-e oka, hogy még nem került be, esetleg elmulasztottál-e valamit. Ezzel emlékezteted is, és nem is támadod őt.
2019. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszoló!! :)
2019. máj. 29. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!