Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb lánybarátom elfelejt...

A legjobb lánybarátom elfelejtette 2 napja a születésnapom, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Hétfőn ünnepeltem a 22. születésnapom (fiú vagyok), a legjobbnak vélt lánybarátom pedig nem köszöntött fel, pedig aznap direkt ráírtam, de csak arról beszéltünk, hogy megy dolgozni és másnap bulikázni.



Korábban is volt már olyan, hogy akarata ellenére megbántott, mikor a többi barátjával ellentétben engem haza akart küldeni az ő szülinapjáról (erről itt olvashatsz: www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__9715657-a-legjobb-lanybaratom-ugy-szervezte-a-szulinapjat-hogy-az-nekem-rosszul-esik-t) akkor azt elnéztem neki, de ez már azt hiszem jelent valamit...



ti mit gondoltok erről?


2019. máj. 1. 15:52
1 2
 1/12 Mélymagyar ***** válasza:
49%
Nagyon gáz ez a nyekergés amit csinálsz...
2019. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Az a véleményem arról, hogy az ilyen nem barát. Az igazi barátok törődnek egymással és odafigyelnek a másikra. Viszont ha ő elfelejtett egy ilyen eseményt, amit amúgy illene megjegyezni, akkor ő egyáltalán nem igazi barát. És ha még annó a saját szülinapjáról is haza akart téged küldeni... Én a helyedben biztos nem állnék szóba többé vele. Szerintem találsz te nála jobb barátot is
2019. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
legalabb rakerdezhetnel, h ezt hogyan is gondolja? h te is tisztan lasd a szitut erted. multkor se az igazat mondtad neki, ahogy olvastam a masik kerdesed, most meg nem szolsz. te semmiert se szolsz, nem is torodik az erzeseiddel. szerintem nyiltan ki kene mondanod az igenyeid, ha meg neki ezek nem felelnek meg vagy o nem tekint rad baratkent akkor meg mehet a fenebe
2019. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"de az utolsó busszal (este 10-essel) el kéne mennem, mert engem nem tudna elszállásolni."


Hát itt lehet annyira jó barátjának tart, hogy megbízik benned és tudja, Te ezt nem vennék sértésnek, mer Tőled kérni ilyet, mert tudja, megérted vagy szemtelen nagyon. Hogy a ti barátságotok mélyebb annál, hogy ilyenen felkapd a vizet, meg fogod lérteni őt, stb. Persze ha egyik barátja se él a közelében.


Ha ezek a barátai Pilisakárhonnaniak akkor ez tőle egy netto b.nkóság.


Én alapjáraton a barátnőd ötletét ökörségnek tartom. Ha Mucsaröcsögére szervezek egy bulit, akkor pl napközbenre időzítem és nem mondom azt, hogy este jöjjön le mindenki és pár óra múlva az éjszaka közepén még másszon haza valaki. Vagy, ha este akar "bulikázni" akkor neki kéne alkalmazkodnia és akkor felmegy a többiekhez (ha a többiek is pestiek nem csak Te).


Ha nem tudja megoldani, hanem azt szeretné, hogy Pilisakárhol bulizzon a bagázs, akkor igenois gondoskodnia kell, hogy MINDENKI el legyen szállásolva.


Bocsi, a kommenteket annál a kérdésnél nem olvastam végig, szóval lehet olyat írtam le, amit Te átjavítottál, megmagyaráztál, stb.


Mindenesetre, ha nem arról van szó, amit ecsetemtel az első bekezdésben, nem lehet, hogy


a. igazából Te gondolod ezt barátságnak, Ő nem?

b. megbántottad valamivel?


***


Régebben volt egy barátnőm, aki mindig megjegyezte, hogy én milyen fontosnak gondolom a szülinapomat és úgy adta elő, hogy az egy semmiség; bezzeg ő fejből megjegyezte, hogy ki köszöntötte fel és, ha valaki megfeledkezett róla, vérigsértődött :D


Manapság meg nem igazán izgat. Egy nagyon jó barátnőm a tavalyin nem köszöntött fel, de annyira nem izgatott.

2019. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és boldog születésnapot! A 22-ben az a jó, hogy nem lehet megtréfálni a számgyertyákkal; ha felcserélik őket, akkor is 22 leszel :)
2019. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ne haragudj hogy ezt írom: de szerintem ejtsd őt mint barátot!

Nem érdemel meg téged! Igenis egy igazi barát ilyesmit nem tesz. Írhatják hogy csak nyekeregsz, de ez kit nem zavarna?

Persze nem kell összeveszni vele, tarthatjátok nyugodtan a kapcsolatot, de te ne keresd őt, ne nagyon számíts rá. Maradjatok meg szimpla ismerősnek, az ő részéről ez úgysem tűnik többnek. Hagyatkozz az igazi barátaidra, akikre tudod hogy számíthatsz kölcsönösen, inkább velük ápold a kapcsolatot.

Mert ez a lány szánalmas barát. Hidd el jobbat érdemelsz nála

Ne haragudj hogy ezt írtam, nem akarlak megbántani, de ez az igazság

2019. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot!


A csajt felejtsd el. Az előző kérdés alapján az ilyen nem barát. Inkább csak egyfajta cseléd voltál neki, aki szívességkérésre jó, de amúgy nem érdekli.

2019. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
32%

"Hát itt lehet annyira jó barátjának tart, hogy megbízik benned és tudja, Te ezt nem vennék sértésnek"


Cuck mentalitás


Nem a legjobb barátodat küldöd haza hanem azt akit legkevésbé kedvelsz

2019. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nemaRendőrség , arra próbáltam célozni, csak nem tudok már normálisan fogalmazni :D hogy lehet, a szóbanforgó lány tudja, hogy, ha valakinek a maradék meghívottakból azt mondja, amit a kérdezőnek, akkor a sértettségétől leépíti; de iusmeri a kérdezt és tudja, hogy ő nem építené őt le emiatt, nem vetne véget a barátságnak, megértené.
2019. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
22 éves? És férfi? Azt hittem 10 éves kislány vagy. Komolyan.
2019. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!