Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tegnap volt a 19. szülinapom...

Tegnap volt a 19. szülinapom és MINDENKI elfelejtette?

Figyelt kérdés
Miért vagyok ekkora szar, egy jelentéktelen senki? Nincs is értelme az életemnek, ha ennyire neü számítok senkinek.
2019. febr. 12. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Boldog Születésnapot így megkésve is :)))
2019. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Biztos elfelejtették? Nem lehet, hogy meglepetést szerveznek neked és egy arra alkalmas időre, például a hétvégére várnak?
2019. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért remélem ettől még nem fogod kinyírni magad...
2019. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, más dolgom volt.

BSZ.

2019. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Boldog születésnapot! Velem ugyanez volt... Nekem decemberben volt a 19. születésnapom, még a facebook is kiírta, ahogy másoknak is és senki egy szót nem mondott... Elég rosszul esett...
2019. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon boldog születésnapot! :) Én is most 1 hónapon belül töltöm a 19-et :) Soha nem volt nagy szám, soha nem volt ilyen bulim vagy ilyesmi. Barátnőm sincs/volt a barátok meg csak úgy barátok de ajándékozás sem szokás. Szóval igaziból egyedül fogom ünnepelni mint mindig... De ez valamilyen szinten így van jól... A szüleim felköszöntenek és kb ennyire számíthatok majd. Átjönnek a mamámék még ők és aztán tényleg ennyi. Szomorú de ez van.

Neked nincs barát/barátnő? Valaki rokon legalább aki törődik veled?

2019. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat, ismerősöket.
2019. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!