Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyet tehet egy tanár?

Ilyet tehet egy tanár?

Figyelt kérdés

Ellehetetleníthet a továbbtanulásban, ha mem vagyok számára szimpatikus? Felveheti a kapcsolatot az adott iskolával, és megteheti, hogy azt mondja mégse vegyenek fel? Nem ütközik ez jogi következményekbe?


(Olyan kérdéseket, hogy mi történt kérlek ne tegyetek fel, legfeljebb privátban.)



2019. máj. 30. 15:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha csak nem bukott meg párszor.
2019. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem lehetne, de mégis az. Nem kérnek személyit. Nyilvánvalóan nem egyetemi továbbtanulásról van szó, ez egyértelmű!
2019. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

poccok melyik gyereknek nincs annyi esze, hogy ne pipálja be a 16 éves kort? :) Én sose voltam elég okos mégis már gyerekként tudtam, hogy a korhatáros dolgokhoz hogy férjek hozzá.


Mellesleg emberek LOGIKA!! Bármikor bármi megtörténhet, simán elintézhet bárki bármit az már külön kérdés, hogy hány %, hogy megvalósul-e.

2019. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kérdező még nincs 16 éves és úgy regisztrált, csak van annyi esze, hogy nem ír ki olyan kérdést, amiben elárulja, hogy ő nem töltötte még be a 16-ot; elkerülve az örök ban-t.
2019. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sajna a proxy-ra már szűr ez a gagyi oldal, nem hogy a felesleges tiltogatások meg kérdés törlések helyett javitanának a frontend részen, mert elég gáz hogy ennyi év után is semmit se változott, de m1
2019. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy többszáz 16 alatti felhasználó van itt, nem olvashatnak el minden kérdést. Ez a kérdés egyetemi viszonylatban értelmezhetetlen lenne, nem az egyetem veszi fel magának a hallgatót, hanem a határvonal fölötti pontszám alapján bejutnak.
2019. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!